Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Живий (?!) гурт, чи просто дует, тріо, ... ансамбль?
Живий (?!) гурт, чи просто дует, тріо, ... ансамбль?

Черговий раз переконуюсь що це протистояння починає нагадувати холівар залізо vs vst. Та ще нагадує загадку: "що було швидше - куркачи яйце?". За кілька років ця всі армія гуртів почне доказувати що музика без автоакомпонементу і чужих фонограм, це відхилення, або збочення. Треба буде подумувати про іміграціюбо вже є сліди "переслідування інакодумства".  Вже зараз, навіть в цьому топіку лунають думки що без фонограм майже ніхто не працює. Нуну...

Ігоре! не переживайте! То все відімре , а жива музика залишиться!

Я не переживаю. Я десь висловлював гіпотезу чому нема вуличних музикантів-караокерів. Вони нікому не цікаві, що б там хто не говорив про якийсь драйвчи ще щосьЯкщо хто стане в переході, чи де-інде на вулиці і буде співати під фонограми і збире слухачів (і гроші), то заберу свої слова назад і схилю голову в пошані. Але, але... життя показує що чіпляє слухачів автентична музика, а не спів по колу одного і того ж.

Підтримую!

Жива музика - це 4-6 і більше музикантів без використання фонограм і самограйок. Це репетиції 2-3 рази на тиждень, високий рівень всіх музикантів і т.д. Щоб кожен отримав з весілля 150-200$ потрібно просити від 800 до1200$. Питання - чи багато є таких жирних клієнтів які можуть викласти таку сумму. За менші гроші працювати не вигідно. Звідси й виходить така невесела ситуація. Будуть у людей гроші - будуть і у нас.

Я граю на РА800 +  саксофоніст з радіомікрофоном на саксі. Ноут в основному для текстів і для дискотечки(якщо молодь замовляє), використовуємо і мінусовки .Якщо треба - беру акордеон і йдемо по рядам. І клієнти задоволені і ми($$$). Замовлені майже на всі суботи до жовтня.  А із-за караокерів з виключеними клавішами і до нас буває підходять і нажимають на клавіші, або відтягують мікрофон - кажуть що є такі "музиканти" що роблять під повний плюс. Потім вибачаються.

 2-3 репетиції це ще не все. Крім того є індивідуальні заняття музикантів, розучування нових творів, робота на матеріалом. Часу забирає багато. А от хто мені скаже чому весь час фігурують міфічні цифри гонорарів нефонограмних виконавців? Звідку ці всі розцінки?  Пановеви мабудь не знаєте за які оклади люди ходять на роботуВідігравшивесілля в місяць лабух має платню людини яка за ці гроші ходить місяць до праці. Так що сума гонорару це питання яке потрібно ще довестиВиходить непоганий бізнес для фонограмщиківЗвукопідсилювальна недорога апаратура, мікрофони, ноут і вперед! Що цікаво, то в цей бізнес можна ввійти з вулиці, без підготовкиКупити вищевказане обладнання, зкачати фонограми з цього порталу і взяти роботу. Все! От тому і весь час є навіювання фантастичних цін які чомусь "повинні" брати нефонограмні колективи. Думаю що це вже їм вирішувати величину гонорару за який їм є сенс працювати.

Ігор, люди вже не такі і дурні в принципі... І ключове слово Вашої тези це і є "взяти роботу" ...  Та в житті, не буде з вулиці, навіть хтось когось заказувати, коли не чув і не має рейтингу! То є все важка праця!  Тут з далеку хочу підтримати Борсос - бо все таки коли люди "гатять" то воно видно...  І навіть, як  що їх, є двоє...   Тим паче троє...   То все дуже відносно... І повірте ціна напевне себе оправдує! Можу стверджувати на собі, так в мене склалося що завершую і доробляю будівництво, і з в цілях економії коштів багато чого роблю сам (благо руки з с... не ростуть), то і намішався бетону, і намурувався перегородокнаробився проводки і сантехніки і т .д,  і знающо як би ти, не замучився все одно то є зовсім ІНШИЙ вид стомлюваності... Зранку встаєш як "нова копійка"!  А після двох весіль, я цілий понеділок,  ходжу і не знаю що зі мною робиться!...   То є нічна робота яка вимагає повної віддачі і інтелектуальної і фізичной і т. д...  Ну посудіть самі...  Правда ??  

Ігор,  - з вулиці і без підготовки в цей бізнес не увійти. Якби це було так просто то таких "музик" було б як собак нерізаних, а цього нема. Клієнти замовляють музику в основному по рекомендації або по знайомству. А таких ніхто не порекомендує - ні тамада(бо йому тоді прийдеться робити і за "того парня"), ні відео(бо йому треба гарні танцювальні сюжети) і т.д.

Колеги, а я з вами не погоджуюся. bordos, так їх і є як ... (багато!). Яке найчастіше лунає питання від замовників? ВірноЇї ВЕЛИЧНІСТЬ ЦІНА, ну а вже потім все інше.  Є маса таких які ввійшли з вулиці, без музичної практики, маючи музшколу в кращому разіЦе ми хочемо щоб нас обирали по кращих критеріях, в житті так не є. Бедзюлюди і не дурні, але беруть з вулиці і без рекомендацій, якщо їм дадуть демо-DVD і наобіціють купу всього. Існує маса способів і пропрацьованих технологій  для агресивного влиття в будь-який бізнесНе хочу нікого образити, але на сьогоднішній день замовник нічим особливо не резикує замовивши будь-кого, хоч і незнайомого. Апаратура набагато краща і надійніша, ніж була колись. Основний "музикант" Asus ніколи не напивається. Стоїш вмикаєш фонограми і співаєш під них. Хіба ні? Я так стверджую, бо бачив за останні роки велику кількість зайвих і випадкових людей в музиці, але обслуговуючих замовлення на весіллях і банкетах.

Христос народився!!! Шановні музиканти, можливо повторюсь, то вибачте. не маю змоги перечитати всі Ваші відповіді. Тема справді актуальна і цікава, пан Ігор завжди вміє влучно і коректно поставити питання, сама мала таку честь поспілкуватись з Ними, правдв не "в живу", на жаль. Я, по правді кажучи, розумію обурення людей, які присвятили музиці половину, а то й ціле своє життя, адже це люди-професіонали, і справді  називати їх так само як "караокерів"(так як написано в попередніх коментарях), це по меншій мірі не правильно. Але що з цим можна зробити, та відповідь давно всім відома і просто.... НІЧОГІСІНЬКО...   Справді, як написав пан  Roman !:    "У нас демократія і кожен себе називає як хоче!!!"....    

Можна Вас потішити лише тим, що навіть якщо мухомора назвати білим грибом, то він таким не стане.... Справжнім професіоналом можна стати лише тоді. коли докладати зусиль, на жаль у нас на Україні рідко хто цінує талант.... Прийшов час коли люди хочуть шоу, і не залежно від того хто його буде створювати чи гурт, чи група, чи ді-джей..... І як вони себе називатимуть теж немає такого великого значення... Головне щоб було яскраво, жартівливо і не так як у всіх....  І повірте що мало кого цікавить чи ви виконуєте в живу, чи просто тиснете "ентер" на компі, після першого столу це нікого не цікавить... Головне -- менше світла, білше драйву і щоб по мізкам їздило більше... В нашого народу не ті моральні цінності... Та зрештою і комбайнера, і фірмана, і навіть велосипедиста називають водієм, тому це мабуть ГУРТ ЧИ ГРУПА таке узагальнююче слово.... 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти