Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Korg pa500 nf Roland Va - 7
Korg pa500 nf Roland Va - 7

До тих записів я ще додам де-кілька, за пару днів

Вже пройшов місяць!

у мене з"явиться можливість їх записати, потім витримаю інтригу тиждень,

На рахунок інтриги, то Ви здається вже перегнули.

і гарно всім розкажу. Ці записи зроблені без жодної обробки, тобто як є.

Роман Співак, може варто вже розказати відгадку - ЛЮДЯМ Ж ЦІКАВО!

Перший- вельтмейстер, другий корг па500, аккордеон, заводський пресет.

Здогадатись було не важко, так як в 1 треку чути що ляпають клапона акордеону

А в 2-му чути при вступі синтетику, і звук зовсім розлитий

Здогадатись було не важко, так як в 1 треку чути що ляпають клапона акордеону

А в 2-му чути при вступі синтетику, і звук зовсім розлитий

Нема, шо казати - ЕКСПЕРТ!!!

То Ви Сергію тепер такий розумний, а чому ви не писали свій варіант відповіді на цю загадку до цього!?

Якось не приділяв уваги до цього топіка і не вникав про що там йдеться в останніх повідомленнях. 

А от тільки що прослухав треки

А я визнаю свою поразку, бо хоч нічого не писав, але правильної відповіді не дав :)

P. S. Засемплювати акордеон з клапанами вже давно здогадались для реалізму. Правда, не Ямаха :D. От в демці якогось корга є навіть звук перемикання регістрів. Так що пісоя (перепрошую за прикру помилку - "після") бійки кулаками не махають :) ....

P. S. Засемплювати акордеон з клапанами вже давно здогадались для реалізму. Правда, не Ямаха :D. От в демці якогось корга є навіть звук перемикання регістрів. Так що пісоя бійки кулаками не махають :) ....

Цілком з Вами згідний!

Хлопці, у па500 є така штука, як клацання клавіш та звук переключання регістрів, а на гітару є навіть звуки руху пальців по струнам,все це називається RX технологія(реальні відчуття).  просто я записав не оброблений заводський пресет, так і аккордеоніст трохи не так зіграв, як я хотів, я його просив зіграти максимально рівно. 

а на гітару є навіть звуки руху пальців по струнам

YAMAHA також  має таку фічу і багато іншого, але ніщо не зрівняється з живим інструментом. (ІМХО)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти