Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Korg pa500 nf Roland Va - 7
Korg pa500 nf Roland Va - 7

Пане Сергію, я нічого не думаю про рівень студії у якій писалися "Три дороги", я просто чую результат, і його коментую. І знову ж ви двозначний, то у попередньому пості ви казали що студія "З ранку до ночі" не показник професійної якості, а зараз ви говорите, що студія у якій писався вище згаданий гурт, ого-го яка професійна. 

На рахунок мідяхи, я почекаю. І знову ж хвалите ямаху: " Ага, бачиш який корг поганий, не правильно читає міді для ямахи, а ямаха читає".   Так вам скажу, що у мене корг читає, бо у ньому є звуки Дженерал Міді, і звучить воно непогано, правда не корректно, тому я почекаю ваш варіант. А от чи ямаха прочитає міді для корга? Скину пізніше і переконаєтеся.

А зараз вам загадочка: де що звучить, може то корг, або ямаха, або роланд, а може там є живий інструмент. Відгадку скажу чесно! Слухайте тут:  http://www.minus.lviv.ua/albums/audio/romamuz/zagadka/

Погоджуюсь  з  Yura86:  "трек 1" то акордеон, а "трек 2" то KORG, але й Roland має щось подібне до "трек 2"...? Виправте, якщо я помиляюсь. 

 І знову ж ви двозначний, то у попередньому пості ви казали що студія "З ранку до ночі" не показник професійної якості, а зараз ви говорите, що студія у якій писався вище згаданий гурт, ого-го яка професійна. 

Я про професійність студій не говорив. Лише казав що якщо там буде стояти крута клавіша то це не значить що там роблять супер аранжировки. 

Професійна чи ні, але аранжировки в Три дороги звучать. І при чому зроблені на стареньких інструментах

Професійна чи ні, але аранжировки в Три дороги звучать.

Це ті, що у аудіозаписах? А де там звук? Саксофон на передньому плані, все решту забилось в куточку позаду уявної сцени.

І при чому зроблені на стареньких інструментах

ПСР1100 - це старенький вінтажний інструмент? Бугага.

Сергію, перестань робити з мухи слона. Ну записались хлопці на студії для весільного демо під самограйку, бо не було грошей/бажання/вміння на повноцінний запис. Де тут люта якість і професіоналізм?

До речі, як там з доказами щодо цифрових пультів? Не забув?

Поширена думка, що ревер, ділей( це ж треба: затримка у мілісекундах, може у мілілітрах?) прикрашає та ховає бруд і пластмасове звучання, тому мабуть так і зробили на студії- все що пластмасса:зареверили, а живий сакс ні, тому що він і так живий, і так красіво звучить, хай буде на першому плані. Хоча як я казав вище:(добре звучить), то мав на увазі стиль оцінки гри студентів професорами у Львівській консі(це придумано для того, аби не ображати студентів та не відбивати бажання у них вчитися)

Ось шкала:

Добре-2,

Дуже добре-3,

Дуже дуже добре-4

Ідеально-5 

Проблема ще й тому, що коли самограйку/робочу станцію/ритм-машинку писати сумою, то звучить гірше, аніж поканально (навіть без додаткового зведення)...

Поширена думка, що ревер, ділей( це ж треба: затримка у мілісекундах, може у мілілітрах?) прикрашає та ховає бруд і пластмасове звучання, тому мабуть так і зробили на студії- все що пластмасса:зареверили, а живий сакс ні, тому що він і так живий, і так красіво звучить, хай буде на першому плані. Хоча як я казав вище:(добре звучить), то мав на увазі стиль оцінки гри студентів професорами у Львівській консі(це придумано для того, аби не ображати студентів та не відбивати бажання у них вчитися)

Таке враження що тут одні специ зібралися які оцінюють якість аранжировок!

Дядько Хапко і Роман співак, зробіть щось ви схоже, тоді будемо говорити. Ато крім розмов нічого путнього.

Нехай прикрашає та ховає бруд, а у ваших аранжировках Романе не бруд? Ще гірший і видніший. А ви все грішите на поганий пульт через який писалось все.!!!

Та візьміть у когось хороший пульт і запишіть краще... У чому проблема? Вихваляння, вроді я граю на трубі краще всіх чи як зрозуміти?

Та є такі студенти що вас Романе взують на трубі на раз-два. Доводилось грати з такими..

Дядька Хапка це теж стосується. Викладіть на прослуховку щось толкове в живому виконанні, крім заводських демо Кетрона СД1, які вже всім проїлися..

Таке враження що тут одні специ зібралися які оцінюють якість аранжировок!

Ну звісно, особливо, коли до цього спонукають :) ...

 

Дядька Хапка це теж стосується. Викладіть на прослуховку щось толкове в живому виконанні, крім заводських демо Кетрона СД1, які вже всім проїлися..

Що робити, коли я не виконавець? Я вже про це писав не раз...

Що робити, коли я не виконавець? Я вже про це писав не раз..

Тоді зрозуміло! А навіщо ж ви спорите яка клавіша крутіша, якщо ви не клавішник і не граєте на цьому інструменті?

А навіщо ж ви спорите яка клавіша крутіша, якщо ви не клавішник і не граєте на цьому інструменті?

Бо маю власні думки/враження/емоції від дослідження інструментів. І хіба тільки клавішники можуть мати власну думку?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти