Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Korg pa500 nf Roland Va - 7
Korg pa500 nf Roland Va - 7

sergejkushnir, а це вже Ви занадто в сторону Романа Співака. Він нікому ніколи не нав'язував думку про кращість. Він висловлює думку постійно що його влаштовує його інструмент. А це різні речі. А по-друге він неодноразово виставляв і свої роботи, і демо-матеріали. Якщо вони Вас не вразили, то це ще ні про що не значить. Він їх виставляв мабудь не тільки для Вас індивідуально. Але він це робив, Ви ж ні. Хіба одні постійні обіцянки це зробити. А на те що ви багатьох прихильників звуку Korg обзиваєте малограмотними музикантами, то повинні вже реагувати модератори.

Ви подивіться в кого самі круті робочі аранжувальні станції? Ямаха мотіф

 

Тут Ви теж перегнули.Не думаю що KRONOS поступиться MOTIF у.

Але чомусь на всіх майже студіях солідного рівня, однією з основних станцій являється Мотіф. Чому так? 

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D1%83%D0%B4%D0%B5%D1%81%D1%81,_%D0%94%D0%B6%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%B0%D0%BD

Один із самих кращих клавішників світу.Там нижче перепис його девайсів.Замітьте, жодної ямахи.

Також на одній із самих пристижних студій в країні "З ранку до ночі"стоїть KORG OASIS.Як ви думаєте чому?Мабуть щось з вухами в людей не то ,чи як?

Ось ссилка із демонстрацією звуків http://www.youtube.com/watch?v=bUzACvwPTcg&feature=relmfu

Половина відео 710, а 2га половина 910

Де вона та студія? В Львові? Я про Київ говорю. На периферії може і Корг па 50 стояти на студії і це буде нормою

А на те що ви багатьох прихильників звуку Korg обзиваєте малограмотними музикантами

Не прихильників а хвальків ПА 500

Також вами згаданий Елтон Джон грає дійсно на роялі фірми YAMAHA. Але його клавішник віддає перевагу фірмі KURZWEIL.Чому?

Я вам про студію Олександра Панамарьова говорю.А не про Львівську.

Але не корг і не роланд! Курцвейл це також хороший синтезатор, 

Студія пономарьова не є самою престижною студією. І те що там стоїть Оазіс то це не показник крутості студії

Але ж і не сама остання.

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти