Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Korg pa500 nf Roland Va - 7
Korg pa500 nf Roland Va - 7

Романе, ви як завжди праві...скільки я вже переглянув ваших відповідей..і ще ні одного нічого лєвого я від вас не почув...)

А ось хто дійсно вихваляється своєю Ямахою то це sergejkushnir...скільки я читав його порівнянь...так він все порівнює з Ямахою...більше для нього в природі нічого немає)

Знаєте..скількох лабухів я вже питав..і всі мені казали, що Korg pa500 дійсно класний інструмент..хоча того інструменту в них немає)...чомусь за Ямаху ніхто не заікнувся!

Ви подивіться любий концерт...але там де виступають дійсно професіональні артисти...і подивіться на яких інструментах грають клавішники....вони грають суто на Роландах або на Коргах...а чому?Так, тому що вони звучать набагато живіше!!!

Ви подивіться любий концерт...але там де виступають дійсно професіональні артисти...і подивіться на яких інструментах грають клавішники....вони грають суто на Роландах або на Коргах...а чому?Так, тому що вони звучать набагато живіше!!!

А решту відомих брендів - люта піонерія?

Ви подивіться любий концерт...але там де виступають дійсно професіональні артисти...і подивіться на яких інструментах грають клавішники....вони грають суто на Роландах або на Коргах...а чому?Так, тому що вони звучать набагато живіше!!!

за це вибачте мене будь-ласка...фігню зморозив...просто шось не подумав шо написав, беру свої слова назад)

sergejkushnir, що краще Fender чи Gibson? Чорнявки чи білявки? Ви фанат Yamaha в гіршому сенсі цього слова. Ви навіть не можете змиритись що у світі є мільйони прихильників інших брендів. Мені Вас шкода.

Я не фанат Ямахи! 910... Вона просто потужніша по звуку  за корг 500, от і все

Ви подивіться любий концерт...але там де виступають дійсно професіональні артисти...і подивіться на яких інструментах грають клавішники....вони грають суто на Роландах або на Коргах...а чому?Так, тому що вони звучать набагато живіше!!!

А ви подивіться який рояль собі вибирає для концертів Елтон Джон... А на тих роландах грають лише ті у кого банани у вухах, або як говорить Роман Співак, ті хто у шльомі

Роман Співак...Ямаха, крім виробництва самограйок, мотоциклів займається виробництвом духових інструментів(не тих що у клавіші, а справжніх, мідних) я мав на увазі ці інструменти. Я грався на тубі, так так, на тубі а не на трубі (для тих хто у шльомі: туба, то така велика труба),перепробував массу тромбонів та труб цього японського бренду, ціна їх була від 1000 баксів до 14000 баксів за інструмент, я не вірив що туба кастом за 14000 зелених звучить пластмасою, але так є.

То хто тоді у шльомі? Ямаха це нормальний бренд, як і динакорд. Ви подивіться в кого самі круті робочі аранжувальні станції? Ямаха мотіф..

В кого самі круті цифрові мікшерні пульти...? Авжеж Ямаха. А ви про мотоциколи. І вони теж в ямахи хороші

Якщо любите свій ПА 500 то не навязуйте іншим що це крутий самограй а ямаха 910 фуфло, бо це не так і ви дуже помиляєтесь

Але бачу що багато безграмотних музикантів погоджуються з вами, то хай так і буде. Я не проти, головне що дешевше

Якщо для вас труба за 14000 баксів пластмаса то тоді до лора потрібно звертатись. Ямаха собі таке не може дозволити. 

Так отож бо й воно, що барабани та бас у ямахи мені не подобаються, дуже жорсткі та підсмерджують у призвуках пластмассою, та й обертонів у них практично немає. 

Бас і барабани треба слухати на добрих студійних моніторах щоб почути обертони, а не на встроєних динаміках..

Дуже жорсткі? А які вони повинні бути? А в корга вони такі мякі що навіть не чути в міксі, один гул

І доречі про демки Ямахи. Я вже замахався для кожного виставляти ссилки на ютуб. Почитайте уважно топіки про Ямаху 910, там я виклав демок вдосталь

А також у мене в аудіозаписах, живі демки писані реально на весіллях, так і аранжировки зроблені на 910.

А ви б краще свого корга підтвердили демками, а то нічого особливого я не чув із ваших творінь

Не фанат YAMAHA???ТаЙди:-),відповідь очевидна,достатньо почитати твої пости.Часто абсолютно не в тему:питає людина про Technics,KETRON,чи ще шось но явно не про Ямаху.І тут,як Пилип з конопель,вискакуєш ти з агресивним твердженням:-"то гівно абсолютне,хто на ньому лабає-тормоз і йолоп,будь пацаном,бери YAMAHA PSR s910 і буде тобі щастя".Тобі скільки років?Знаєш,то вже навіть не смішно.Заради справедливості:в мене зараз YAMAHA mo6 (одна з трьох,решта не Ямахи),перед тим було кілька PSRок.І ніякі інструменти я не обсираю,навіть ті,які мені не подобаються. 

Мені власне все одно кому там що подобається і хто які синтезатори купляє. Але те що 900 і 910 є потужніша ПА 500 це факт.

Факт то факт,а різниця в ціні?Та і в назві теми про неї ні слова...

Так, але факт підтверджений людиною у шльомі та з банананами у вухах( вибачайте за оффтоп). Я думаю досить тут де-кому самостверджуватися, розказувати який хто розумний, а кому до лора сходити( ти ба, ще й студійні монітори, мабуть адамси) ссилки на ютуб важко виставити, а купу маячні написати, то не важко. Людина запитала поради, то давайте радити, а не гнати!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти