Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Korg pa500 nf Roland Va - 7
Korg pa500 nf Roland Va - 7

та ніі...повинно існувати...мені Тарас Будинкевич зі Львова казав шо можна його класно прописати...тобто шо буде гарно звучати...але хто його знає як він має на увазі гарно)

Ото ж бо й воно, у кожного своє поняття про краще. Як на мене, то я звучання-користування самограйок від трьох китів характеризую так : Ямаха- чисто пластмасса( доречі духові також пластмасою смердять(труби, тромбони)) проте у керування проста.  Роланд-бляшане звучання, це вже не пластмасса, але і не сталь, у користуванні досить одного слова-тупий. Корг-м"який бархат, але нажаль не ж-и-и-и-р. У керуванні важче освоїти, проте після освоєння легше не буває.  

Хоча мені як духовику, все це пластмасса, і навіть ніякі семпли живяку не замінять. 

так...я повністю з вами згідний...дійсно ніякі семпли живяку не замінять...навіть то нехай будуть найкрутіші клавіші...всеодно то буде не то)))

І про Ямаху це ви правильо сказали...сама пластмаса...Роланд і Корг набагато краще звучать...просто в них треба нормально розібратись...хіба не так?)

 Так то воно, але є такі метри мистецтва, які використовують синтетичні звукі, і вони у їхніх руках оживають, наприклад "Спейс", "Вангеліс".   Тому у першу чергу все залежить від нашого професіоналізму.   У мого знайомого є ямаха пср1500(у мене теж така є), і вона у нього досить файно звучить, але ж скільки часу він добивався того звучання, то вже не злічити.

Ну бачите...це правда...над тим треба трудитись і трудитись...я чув одного разу якісь чуваки також грали на Ямасі...але ПСР1000...вродьби також нічо звучала)))

Але все одно...потім я почув як грає Корг..і це не зрівняти!Корг жирніше звучить...вихід потужніший!

Ото ж бо й воно, у кожного своє поняття про краще. Як на мене, то я звучання-користування самограйок від трьох китів характеризую так : Ямаха- чисто пластмасса( доречі духові також пластмасою смердять(труби, тромбони)) проте у керування проста. Роланд-бляшане звучання, це вже не пластмасса, але і не сталь, у користуванні досить одного слова-тупий. Корг-м"який бархат, але нажаль не ж-и-и-и-р. У керуванні важче освоїти, проте після освоєння легше не буває.  

Ямаха чисто пластмаса.))) Романе досить вже вихваляти той корг. Таке враження що ви в нього закохалися до безтями, і все остальне для вас пластмаса

Ви хоч слухали на 900 чи 910 ті труби і тромбони з саксами що так обсираєте Ямахи? Згоден що старі ямахи не дуже звучать в порівнянні з ПА 500.

Але відкрийте очі і вуха і послухайте добре нові моделі ямах. Багато професійних бузикантів і аранжировщиків кажуть що 910 це потужніший по звукам інструмент як па 500, який хвалять лише лабухи з села які нічого окрім того ПА 500 нечули

Корг мякий бархат, але не жи и и ир.)))) То що ж тоді в ньому такого доброго? Де той бархат проявляється? У вашій фантазіїї?

Ви зрівняйте основні звуки, Барабани та бас гітари в корга 500 і ямахи 910. А це основа аранжировки. Не кажучи вже про інші інструменти сопілки флейти, сакси

    Роман Співак  У мого знайомого є ямаха пср1500(у мене теж така є), і вона у нього досить файно звучить, але ж скільки часу він добивався того звучання, то вже не злічити.

Отожбо й воно,  Ямаха теж настроюється по звуку!

Так в чому тоді проблема, якщо навіть старушка 1500 файно звучить

Ну бачите...це правда...над тим треба трудитись і трудитись...я чув одного разу якісь чуваки також грали на Ямасі...але ПСР1000...вродьби також нічо звучала)))

Але все одно...потім я почув як грає Корг..і це​ не зрівняти!Корг жирніше звучить...вихід потужніший!

Знайшов з чим порівнювати..))) Ямаха 2002 року з коргом 2009.

Що значить вихід потужніший. Що за поняття таке?

      Роман Співак  А може його і в природі не існує, того весільного демо, бо я також шукав: на корг є, на роланд немає.

А знаєте чого немає? Бо таке демо стидно на люди показувати яке видає роланд. 

Ось слухайте весільне демо роланда і читайте нижче відео відгуки

http://www.youtube.com/watch?v=jHb1tELReMI

А ось тут такий продають за безцінь 

http://prodam.slando.od.ua/odessa_city/prodam-professionalnyy-sintezator-roland-va-5torg-srochno_P_43438046.html

sergejkushnir, ото вже ви наговорили!!! 

А епер по порядку, для тих хто у шльомі, і для тих хто у танку:

1. Ямаха, крім виробництва самограйок, мотоциклів займається виробництвом духових інструментів(не тих що у клавіші, а справжніх, мідних) я мав на увазі ці інструменти. Я грався на тубі, так так, на тубі а не на трубі (для тих хто у шльомі: туба, то така велика труба),

перепробував массу тромбонів та труб цього японського бренду, ціна їх була від 1000 баксів до 14000 баксів за інструмент, я не вірив що туба кастом за 14000 зелених звучить пластмасою, але так є.

2.Я не вихваляю корг па500 а просто порівнюю його з іншими кляпами, і я не кажу що він супер-пупер. Для мене супер-пупер живяк, а потім корг па3х про та тайрос4, і я їх обов"язково куплю, бо роботи у мене вдосталь, та й окупляться вони мені скоро(вже б купив, але у моєї жінки свої плани на наш бюджет). Бажаю і вам пошвидше придбати довогоочікувану клавішу, і нехай вона вам окупиться.

3. І про лабухів з села, які нічого не чули окрім корга па500, то у вас якісь мажорні лабухи у селі. Не сприймаю цей закид у свою сторону, бо людину яка багато п....ть, але свої слова не підтверджує ділом сприймати серйозно не можна. Ви б краще зробили б демки ямахи у всій красі, та виклалиб їх, але ж у вас "кишка тонка", тому що "п...ти не мішки тягати".

4. Я тільки за обгрунтоване та підтверджене(у даному випадку демками) обговорення.  А так просто полялякати кожен вуйко з вулиці може.

5. Так отож бо й воно, що барабани та бас у ямахи мені не подобаються, дуже жорсткі та підсмерджують у призвуках пластмассою, та й обертонів у них практично немає. 

6. Тому кожном своє, але якщо радите, то радьте правильно, з доказами, що б не було як у тій приказці "Хотів як краще, а вийшло як завжди"!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти