Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Колеги музиканти ,цікаво , а зарас на західній Україні ще хтось виконує російські пісні?
Колеги музиканти ,цікаво , а зарас на західній Україні ще хтось виконує російські пісні?

Yulianovich  Ви про які МК тури по Європі? Якщо про офіційні, помпезні то не має. Якщо полабати в Парижі і привезти гроші, утеплити хату, вчити дітей, оновити гардероб - то звісно Є.  

P.S/ Взагалі то то треба було тему створити музично політичну, але воно якось само переплелось. Модераторам на розсуд - видаляти чи ні.

Якщо про офіційні, помпезні то не має.

Та які вже там помпезні, хоч би лише маленькі але легальні, з імпресаріо, та зі сплатою податків. Просто знаю зсередини що то за "закордонні гастролі". За комуни іздили на фестивалі в країни соцтабору, та по радянським військовим частинам. За незалежності, то більше по українських клюбах, церквах та орендованих ресторанах. "Гонорар" збирався банально - пускали "капелюха" по залі. Не хотілося б по іменах, бо знаю багато про наших ВЕЛИКИХ.

P.S. Вчора мав розмову з колегою з УСА, то казав що власники "гускіх гесторанов" дуже бідкаються що українська діаспора їх бойкотує. Бойкотують і товари з ерифеї...

 

Я русский бы выучил
Только за то,
Чтоб Путлера больше не стало!
И чтоб на физических картах Земли
"Империей зла" не воняло.

А причому тут мова.Якщо пів України говорить на рускій мові.І руских пісень виходить в десять раз більше.І рускі пісні на багато популярніші.А грати польку вальс одне те саме надоїсть самому.Акби Українських пісень виходило хоч половина, звісно можна й було виконувати . А пока що маємо той виконуємо.І наскільки я знаю ні одна людина не говорить чисто на Українській мові.А тим більше що молодь  зарас слухає в основному rep/electro hoyse/dyb step Я думаю що через років десять залишиться  лабохів процентів десять зі ста. буде працювати тільки dj. бо вже зараз мусиш брати ноутбук і включати однельно щось для молоді.хоть пару пісень  В  нас був втому році випуск 11 класу і грали музиканти вживу. приблизно молоді було 400 чоловік а танцювало 100. . А потім у девятого класу був вже  ді джей і це дійсно було свято танцювали усі і людей було набагато більше.Міняєця Україна і міняються люди і житя. Так що виконуйте що подобається людям а мова тут не причому.СЛАВА УКРАЇНІ.

А пока що маємо той виконуємо.

Угу.... Криза жанру... Ну ніхто вже не хоче виставляти надурняк фанери. Халява закінчилась.... Завіса.

Yulianovich-Пророчі слова. Закінчаться халявні фанери-закінчиться і ера" ноутбуччини".Шкода сайт стане трошки менш популярним,зате який поштовх прогресу!!! Ось, доречі і  відповідь на багато-багато запитань.Чисто по Чернишевскому-  "Хто віноват" і " Што дєлать?". Виновата ,як бачите,-халявна фанєра,а що робити?... Правильно! Ліквідувати як явище.Отож ,Панове композитори,аранжувальники і справжні музиканти ,ми самі винні у тому,що бідні.Кожна праця має свою ціну.А москальські фанєри знеціняться швидко.Бажаю всім успіху у новому році.

.А москальські фанєри знеціняться швидко.

Я не в темі, але  оригінальних фонограм російської попси  завжди було менше. Ніхто безкоштовно не хоче працювати. Та і сучасні українські давно не з'являються масово в неті. Про це ніхто дуже не говорить, бо "болюча тема".  Сам фонограмами не цікавлюсь вже роки, але про ситуацію з репертуаром суджу по рекламних і инших роликах караокерних гуртів. Одне і те ж :(. Зрештою наживо та ж ситуація. В цьому трагедії не бачу. Повірте, так було є і буде. (За 40 років гри по весіллях можу дозволити такі категоричні висновки). От різниця полягає в тому що наживо переважно йде прогрес в якості виконання. В когось більший, в когось менший. А караокери... вдають що все краще і краще співають пісню під фонограму восьмирічної давності.

УВАГА НЕБЕЗПЕКА.  Є інформація, що москальські фанери навнавмисно москалі заражують вірусом, якого не всі  антивіруси вчасно вичисляють. Вірус фізично палить процесор, або вінчестер ноутбука !!! Ремонту НЕ підлягає, якщо невчасно перемкнути певні контакти на платі... Все горить синім полум'ям. Так що хлопці важайте нарахунок москальщини... 

Панове Лабухи! Російська попса вже давно деградувала.Цього не помітить лише сліпий,або глухий.Аналізуючи музичний шлак,котрий ще поки що доходить до нашого"потребітєля"(особливо в маршрутках),можна зробити висновок.Існує три категорії москальськомовних пісень:            1-золотий (совєтський)запас,на якому виховувалось наше старше покоління, нічого геніальнішого сучасна москальська машина шоубізнесу не придумала і вже не придумає(думати нічим).  2-шансон(він же блатняк)-вже не відмирає., він просто конає...вмер!           3-  "сучасні" пісеньки-одноднєвки,на котрих ще тримається реклама телебачення (ще платять).Після майдану менталітет народу докорінно змінився.Першою умовою,котру нам ставлять клієнти перед замовленням музики на весілля є- (цитую)... ніякої москальщини!..  Друга, правда  -...щось сучасне. А сучасне(танцювальне)-Дзідзьо... і всьо!... Решта матеріалу - це Золотий фонд української естради,або кавери на москальські шлягери,або пародія на пісеньки-одноднєвки.Щось дійсно кльове,оригінальне поки що прорватись до слухача не може.Хоча потихеньку проривається.Ось тільки що телеканалу Інтер пи...   дали !!! От би ще кільком телеканалам того ж самого. А вакуум треба ж чимсь заповнювати.Може тоді у продюсерів,та менеджерів згори мозги трохи зашевеляться,і нову(стару)"Червону Руту" замутять(без взяток).

https://www.youtube.com/watch?v=YoZ1vMEoIUQ   хочу слухати таку музику. Чим не свіже?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти