Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Колеги музиканти ,цікаво , а зарас на західній Україні ще хтось виконує російські пісні?
Колеги музиканти ,цікаво , а зарас на західній Україні ще хтось виконує російські пісні?

https://www.youtube.com/watch?v=YoZ1vMEoIUQ  Альтернатива  москальщині

Васильку,вітаю з Різдвом Христовим!Матеріал подивився,"Ганси"(мої земляки)звичайно молодці,стильні реб,ята,багато кому ,з лабухів, є на кого рівнятись.Тільки складається враження ,що після"Гадів" Українська музика просто завмерла.Та воно й не дивно,прийшли"Веселі Дев,яності роки".Хто в той час музику замовляв?-Правильно-бандюки,рекетня,та інший непотріб,котрий мав касу.Складається враження,що ті паскуди вирвали шмат Української культури на майже 30 років.А ми-лабушня,мусили підлаштовуватись під обставини,щоб вижити.Технічний прогрес у вигляді самограйок добив нещасних лабаїв і тому маємо-те що маємо.Впевнений в одному - виживуть і процвітатимуть творці,а не юзери(лузери).Зрештою дядько Дарвін свою теорію ще не відмінив,а другий дядько ще не вродився.Виживуть сильніші., а якщо по темі- то "зарас" росєйські пісні не виконую принципово,натомість співаю фірму,і чекаю,коли зможу заспівати пісні своєї молодості - Машины времени,Ласкового мая,Аракса,Веселых ребят,Воскресенья,Градского,Окуджавы.А зараз,панове час не той,москаль мій ворог,котрий топче мою землю і я його ненавиджу.Здохне тоді заспіваю:-...Белые розы...а може й "...Рюмка водки на столе...,а на закінчення...Господа офицеры...,але тоді зміст цих пісень вже буде іншим...

Кіна  і концерти рускі теж не дивитеся по телевізору.Бо аж смішно.

А шо,там є шо дивитися?Так,лайно попсове.Пряма дорога до дегенерації...

І чогоб оце я хіхікав.В ящику дійсно саме лайно,за винятком "лабух шоу", таОреста Лютого,зрештою то всьо можна і в неті подивитись.Телевізор уже своє доживає,або ліпше сказати,що то є -stress reliever для домогосподарок,а також зброя масового ураження мозгів,а значить суспільне зло.

Просто не красиво обговорювати таку тему в загалі в такий час.Коли пішли воювати руско і українсько язичні разом. Мова в заГалі тут ні до чого . І я вже писав нема ні одної людини що чисто говорить Українською мовою доказано.Співайте цею і тамтою мовою щоб люди не почувалися як у чужій тарілці. А то люди скоро почнуть боятися приїджати  в  західну Україну .І не переживайте русійський уряд теж скоро буде в тікати хрен знає куда.Бо росіяни теж в назводі і там власті так просто не втічуть як наші п .д р .си. яноковичі.

І я вже писав нема ні одної людини що чисто говорить Українською мовою доказаноTroublemaker....Колеги музиканти ,цікаво , а зарас на західній Україні ще хтось виконує російські пісні?Мова в заГалі  ....  назводі....втічуть.

Ось деякі приклади знавця УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ....Можна сказати Проффесора лінгвістики... Ви шановний слідкуйте за своєю чистотою мови, а вже потім ..... і москаликів в гості попросимо - чистою Українською Мовою.  

P/S Вибачте глова не "варить" після Василія , щось мудріше і тактовніше написати - ще мене "волоче"...

Співайте цею і тамтою мовою щоб люди не почувалися як у чужій тарілці.

Логіка мислення раба від музики.

Пане Ігор. Не раба,а безграмотного тролля.

Ще в темі бракує присутності  буквоцифрового Ivan - вони завжди разом постять :)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти