Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » YAMAHA PSS 51
YAMAHA PSS 51

Валерік, дякую за підтримку!!!   Бо тут такі всі наворочені, що далі нікуди.

А "случайні" то хто: випадкові перехожі, що заглянули на перепалку, чи випадкові люди, що вирішили зайнятися музикою? :D

http://muzofon.com/search/YAMAHA%20PSS%2051    медляк 12 - трек з верху,так нічого ......    хлопці  додайте посилання в мп3 форматі yamaha pss 51  і тд.

Пост №6 в даній темі шикарний.Все по-поличках,грамотно розписано.Вердикт:51-відстій і шлак

 

Вадим Тулейбич,шо ти так розкудкудакався,конспіратор хрєнов?Думав якщо наплодити профілів і по декілька разів їх перейменовувати то вже прямо ніхто тебе не впізнає?А дзуськи:хамство,характерну бидлячу форму викладу,типовий совковий світогляд в одному флаконі набагато важче приховати ніж змінити нікнейм.

Питання по сабжу:чого такий досвідчений і тертий лабух не скине нафіг і30 і не купить "славнэ" ПиСиСи51,раз так ностальжі засвербіла,а сре на форумі?

Шановний Віталію!  Шо Ви мені постійно нав*язуєте того хлопця?   http://ok.ru/profile/531583451956         Мені навіть оце прислали ( непам*ятаю правда хто )   Зверніться до нього і залиште мене в покоЇ.

Еге,то я десь недавно "виліз",а вже став "шановним",нічО так,стрімкий кар'єрний злет.Кострубато відхрещуємся,Вадимчик,не треба було школу прогулювати.В моєму попередньому пості крився підступ  і ти на нього повівся як бахур:був би ти не Тулейбичем,ти б просто не відповів,Василю,бо я до тебе не звертався,не так?Вот ти і засипався.Думаєш це все?Нічого подібного,Вадим Тулейбич/PSR/KORG i30/Дядя Вася/Василь,є ще декілька цікавих "співпадінь".

Вибач, но ти рулиш не в той бік.  В мене спільного з тобою нічого не було і не буде,щоб тут вести з тобою дискусію.  Вирулюй з колії  друже!   І для провокацій знайди собі когось іншого.

Василь,

 

Вибач

Вибачаю.

ти рулиш не в той бік

ШоВНатурі не в той?Я так не вважаю.Ти ж не знаєш всього,що знаю я...Не маю звички вивалювати так відразу всі козирі.

 В мене спільного з тобою нічого не було і не буде,щоб тут вести з тобою дискусію

Таки-так,спільного в нас нема нічого і не буде.Не вважаю даний факт чимось негативним.А дискусію вести бажання пропало після мого попереднього поста,забагато інфи нарив,еге ж?

І для провокацій знайди собі когось іншого

То я ше й провокую?Нє,то називається "незалежне розслідування"".

Мав ПСС51 чи не найперший на Волині. Нікого вона не "опускала". Якби не було її, була б інша клава. А на ній на той час навіть фанери для садків і шкіл були "прилічні". Головне - швидко, з ефектами і пару доріжок. Якщо знайду- скину наше відео і пісні початку 90-х з 51-ю. І не сваріться, бо зима надворі. А далі створюйте тему про 510. Я на ній такі стилі писав, що лабухи з Роландовськими путали. А ще - доріжки для запису і КВАНТЕЙЗЕР. Ляля, а не клава:) Для того часу. 

Зараз багато хто продає 51. Жаль, що клавіші маленькі і неактивна клавіатура.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти