Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » YAMAHA PSS 51
YAMAHA PSS 51

Сергій Недбайло    пср 510 - продовження псс 51, вже з повними кляпами.

 пср 510 - продовження псс 51

Ну звісно...адже українські лабухи так собі сподобали дитячу забавку ,що в Ямахуєвських  інженерів і іншого вибору небуло,окрім як зробити забавку з дорослими клавішами...))))

Ми, скільки могли, тримались за живе виконання. Про ПСР 510 - в курсі. А чого ти, Бодя сердишся, не розумію. Тебе образила фірма "Ямаха"? Якщо ти крутий музикант і є чим кормити сім'ю - впірьот, лабай вживу, або контору на розкрутку. Створили собі таку тему, модери не забанили, то хай собі тішаться люди. Навіщо бути злими?

Сергій ,хіба ти не помітив в кінці мого посту смайлики???  я ж жартував.... але погодься що ПСРки і всі іхні "собратья" то не є і ніколи не планувалось, і не створювалось як проф інструмент....це створювалось для ДОМАШНЬОГО ВЖИТКУ любителів музики... тобто це і є домашня забавка, назразок плейстейшину...

 

Якщо ти крутий музикант

Твої слова і Богові в вуха...))) Навряд чи я тягну на ""крутого музиканта....швидше крутий любитель лайву...))) проте коли почав пробувати свої сили в живім колективі ("не стріляйте в музиканта як вміє так і грає"),самограйка для мене перестала існувати...Сенсей Юліанович правду казав...монотонне цикання дуже швидко набридає і починає тянути на сон....

Вибач, в окулярах не помітив смайликів ( сонце в ліве око світить). "кулемети" це епоха в історії українських лабухів, а ноути, мінідиски-теж. Але прогрес диктує своє... Мало хто може собі дозволити лабати вживу на халтурах. І клієнтів таких мало. Я починав ще тоді, коли "Юность 71 ччи 73" була кльовим інструментом, це початок 80-х. І "Лель" і "Форманта". Тоді їх хватало. Навіть ділив клавіатуру, а лівою допомагав басисту:) Але самограйки мали право на існування. В школі ще зараз вчать основи програмування, які нікому непотрібні!  Програма початку 90-х. Так і з клавами. 51 і 510- це сторінка. Як пізніше і 520, 530, 640...  Головне, що ми тоді старались навіть на самограйках, було 3 клави і максимальне бажання наблизитись до оригіналу. На деякі пісні спеціально писав стилі на 510 і 530, щоб достовірно. Виходило...

bodja bear    yamaha korg roland - і тд.  є свій рівень за випуском.У даному обговорені, мова йде за псс 51 - маєте матеріал відео аудіо - поділіться - а не понтуйте тут - домашній вжиток і таке інше - тайрос теж для домашнього користування ? Є таке приказка : розумний як музикове котє.

bodja bear    yamaha korg roland - і тд.  є свій рівень за випуском.У даному обговорені, мова йде за псс 51 - маєте матеріал відео аудіо - поділіться - а не понтуйте тут - домашній вжиток і таке інше - тайрос теж для домашнього користуваня ? Є така приказка : розумний як музикове котє.

тайрос теж для домашнього користуваня

Так,звісно,(для дуже заможного домашнього вжитку) не бачив жодного ,серйозного ,концерту в де б бенд використовував тайрос...чи будь яку іншу топову грайку...маєте такий приклад залюбки подивлюсь...

 

 - маєте матеріал відео аудіо - подііліться

Фраза вообше ні про шо...або я замало випив або ви забагато...припустим що я дуууже  хреновий лабух, це ніяк не міняє того шо самограйка то не є професійний інструмент а лише любительська цяцька для домашнього вжитку...

 а не понтуйте тут

Відколи висловлювати свою думку означає понтуватися???? чи ця вітка створена лише для вихваляння ПССки? якщо так, тоді вибачте, більше тут висловлювати свої думки не буду...

Є така приказка : розумний як музикове котє.

Є така приказка,якщо багато п.....ти можна в глечик хапнути

 

 тайрос теж для домашнього користуваня

Те що я особисто бачив в Європі, то використовують топові самограї в кабаках, коли грають один або двоє ( бачив Korg PA1X pro,PA 2X, Ketron audya 5) З ноутом то би по судах затягали. Але робиться дуже професійно: кожна пісня прописаний стиль, вступ , закінчення, звучить супер. А самограйки простіші, дійсно для домашнього вжитку, бо вони не звучать зовсім. Послухав я РА900 і РА3Х, так то небо і земля!

Знову любителі помірятися пісюнами... Про 900 і про 3х і т.д....   Ну і що ?? Ну колега мій має 900., Ну можєе не вистачає в хлопа грошей на х3 чи тайрос..?? Ви думаєте він від того гірше заграє свої партії ?? Я не сперечаюся про якість і можливості інструменту! Так! Все вірно в порівнянні!! Але правильний музикант на ПСС - запхає в задницю інваліда на тайросі чи на ПРО...  Я працюю доси на ПА50 то шо я чимось гірший від тих хто грає на топі ??? (там пан Віталік Вус вище викладав свої пости) Смішно ))))  Блювотиною смердить! 

 А самограйки простіші, дійсно для домашнього вжитку, бо вони не звучать зовсім    Хто такий класифікатор склав ?? І чим він затверджений ?? ))) Знов смішно)))  

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти