Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » YAMAHA PSS 51
YAMAHA PSS 51

Я працюю доси на ПА50 то шо я чимось гірший від тих хто грає на топі ???

Канєшо, в вас пісюн менший....))))))) вибачте Бєдзю може вас образив...але Ви мене так насмішили,аж "прес"розболівся, що я не зміг не відреагувати....Доречі в мене також 50 і також міняти не збираюсь... не бачу сенсу...пару неділь тому основательно мацав 600 ,розчарував єдиний плюс магнітофон ,решта навіть може гірше чим в 50го... а без самограйки тоже ніяк.... бо пока доводиться їздити малим складом ,по халтурках, то хотяб марш і сосну заграти тра)))) А так то би на Трайтон класік поміняв, бо Ямаха мотіф, чи всякі там Норд Стечтдж "сі кусают" зараза...)))

bodja bear  СПЕЦІАЛЬНО ЩЕ РАЗ !!! ДЛЯ ОСОБЛИВО ОБДАРОВАНИХ !!!     Всім доброго дня - чи вечора.Хто з вас пам"ятає псс 51 - прошу поділитися коментарями - спогадами про цю ( легенду ).Додайте інформацію про гурти які на ній працювали - та в той час продавалися на касетах,їхні записи,де відповідно можна і послухати  YAMAHA PSS 51.Відео - у нашому українському виконані і тд.

bodja bear   а на рахунок хапнути ....хапнеш і дуже скоро.

Пане "музичні інструменти",скілько вже таких було пєрців, а ше скілько буде....Ти хамло "музичні інструменти" і отримуєш розмову на яку заслуговуєш....чомусь з паном Сергієм ми одразу порозумілись...він культурно запитав я культурно відповів і ми один другого зрозуміли..я так думаю. А ти бидло,  вирішив продати стару рухлять і тут накручуєш свій непотреб ,а хто з тобою незгоден одразу баран...Сорі Майкл, ти не туди потрапив....Твої смикання чмо, мене тут ані грама не займають...я тут розважаюсь,але застерігаю Боронь тебе Боже в подальшому смикатись в мою сторону ,ЗАКІНЧИТЬСЯ ПОГАНО,за кожне слово відповім!!!

  П.С. Модератори видаляйте наше тепле спілкування з тим умніком ,бо смердить....готовий йти в баню....бо реально тхне...

поділитися коментарями 

Коментую ...Дитяча забавка з посереднім звучанням...яку вміло використовували, в умовах економічної нерозвиненості і може, культурного дефіциту,Українські лабухи...безперечно вона зайняла свою нішу в музично лабушній індустрії ,але це ніяк не змінить істини ,що це лише дитячи забавка!!!! Я ніяким чином не принижую тих хто на ній працював як і всіх решту музикантів які використовують самограй,я сам використовою самограй(причини в кожного свої ),на ПССці мій напарник працював  ...але істина дорожча)))

Пригадую було в нас в селі два весілля,на одному в лабухів ПССка,сакс і баба(пардон вокалістка), на другому  Корг М1 ,ритм машина і бас Йолана ну і вокалістка..Чесно хлопці за всіх інших приблизно рівних умов Другий колектив слухався більш приємніше і більш по дорослому і запорожців під цим весіллям також було більше...ось такі спогади...

Я працюю доси на ПА50 то шо я чимось гірший від тих хто грає на топі ???

Взагалі, я писав про інструменти, а не про музикантів. Гірший той хто грати не вміє. А інструмент, то я скажу свою думку. Музика штука емоційна, тут більше емоцій ніж логіки. Якщо ти робиш роботу з задоволенням і так добре як можеш, то тебе буде нервувати, коли інструмент не звучить так, як мав би звучати, то ти стараєшся якось поправити ситуацію (не тільки в грошах справа), але для того треба вміти поважати себе і свого слухача. А якщо ти працюєш і думаєш, вони лохи і бидло, і так схавають убоге звучання, шо на них тратити гроші, то тут музикою і не пахне, перспектив у музиці в тебе ніяких, пора шукати іншу роботу, поки ше стоять вільні лопати.

bodja bear    иій номер телефону : 067 900 72 35   067 382 33 71  приїду потолкуєм за твій останій базар в мою сторону - і за бидло відповіш і тд.не на того попав.

не тільки в грошах справа   На мою думку  на сьгоднішній день все таки справа в грошах. Ціна на інструменти вказана в валюті, а валюта на сьогодні   О-ГО-ГО.

097 57 52 935 базару нема ...потолкуєм...Львівська обл Буський рн..смт Красне...відповім за кожне слово...

Хлопці "гарячі" - якщо є лишня енергія їдьте на донбас ,а  не робіть тут космічні війни ,проявіть чоловічу мудрість один і другий і пожміть руки і Вас підтримають всі колеги.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти