Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Вплив пандемії коронавірусу на весільний сезон 2020 р.
Вплив пандемії коронавірусу на весільний сезон 2020 р.
Можливо і мудро якщо є ще якийсь дохід.Коли піст дуже не відкладеш.

Палка завжди має 2 кінці.. Коли піст дуже не відкладеш - теж правда...

"Тоді нащо його брати, той завдаток?"

Моя думка, що це домовленість на рівні моралі. Колись рукостискання могло закріпити усну угоду, бо честь це була висока цінність. Зараз є великий відсоток довіри до завдатку.

Брав колись давно завдаток мізерний 30$ (здається) - один раз кинули, залишили завдаток, замовили іншого, щось там збрехали... Роботи було хмара, день відпочив - пішло на користь.

По факту завдаток нічим не підкріплений (роботою). Молоді можуть передумати і якщо ДУЖЕ захочуть - відберуть. Зі мною такого не траплялось.

Особисто, завдатки ніколи не використовував до весілля.

Одного разу товариш зі Штатів попросив, щоб я працював в нього, але бачив нові формати і просив, щоб в нього також була вже якість FullHD. Ми просто домовились, що завдаток буде 100% і ці кошти підуть на придбання техніки, щоб до мене не було претензій.

Ще один випадок. Мололодий за два дні до весілля попав в аварію, врізався мотоциклом в прицеп (машина здавала в зад), мав зламану ключицю, ще якийсь перелом і весь подряпаний (лице). Я запропонував віддати завдаток, але весілля відбулось (мучено для нареченого).

Нещодавно дізнався, що договір без третьої особи, яка засвідчує цей договір - є недійсний. Він дійсний з точки зору моралі, але суд буде програно (з адвокатом). Усний договір практично той самий договір. Тут цікава лекція

Андрій будь-який договір у формі розписки має юридичну силу у суді! Повір! Особливо розписка написана вручну.. Але це таке, там де стоять паспортні  дані, тощо - і поготів... Щоб ти знав що розписка яка посвідчена нотаріусом взагалі має силу "папірця" і не більше...

Хіба нотаріусом посвідчувати двосторонню угоду, на підставі дії договру надання послуг ФОПу фізичного чи юридичного лиця тоді так! Це у правовому полі 100%!

А ми скадаємо договір-розписку - де чітко на цьому (розписка) акцентовано.

Було б добре якби карантин завершився 1 червня, хоча маю великий сумнів.

 

Може комусь буде у поміч - щоб не бути голослівним щодо розписки скидаю прецидент - судову фабулу ТУТ 

Було б добре якби карантин завершився 1 червня, хоча маю великий сумнів.- Це нажаль нікому не відомо... Теж маю таку надію

Богдан, вірю. Немав ніколи з цим досвіду.

ого, в червні? та то катастрофа. страшно уявити.

Так, підтримую шановних колег, завдаток потрібно брати у любому випадку, це зобов'язує обидві сторони, особливо в цей важкий для всіх час, тому-що є ще багато лукавих як з наших так і з заказчиків. Граю давно, майже півстоліття і стільки всього було, що можна було б книгу написати.Так, завдаток краще віддати, якщо є на це причина і достовірно знаєш, що тебе не кидають. Різні є причини на те і потрібно входити в положення закзчика, по крайній мірі втратиш завдаток і можливо просидиш вдома цей день, за те буде повага від людей, а це більше значить в деяких випадках тому що таке швидко розходиться по людях.  Але... не про це.Хочу розказати про один випадок, який трапився в далеких 90-х. Звонить мені один "колега" з іншого колективу і запитує чи ми завтра не зайняті і передає мені "халтуру" на завтра разом з завдатком в іншій області і говорить що в них хтось кудись поїхав і вони не можуть грати а з господарями весілля все погоджено. На другий день за нами приїхали (в той час ще господарі привозили і відвозили музик, а це апаратура і сім музикантів), бачу не дуже довольний, а це як вияснилося потім був нанашко і говорить що їх не попереджали що будуть другі музикиі і він про це узнав щойно, і всі хотіли тих музик тому що весілля шикарне на 500 гостей і є сумніви чи ми відіграємо. Але як би там не було, відіграли, хоть і "халтура" була як то кажуть "кровава" для нас, в той день був сильний ураган, який порвав провода, перекинув шалаш, перенесли все в школу потім знову на другий день в відремонтований шалаш, але нам подякували і всі залишилися задоволені. Коли нанашко нас відвозив назад, він якось так з ухмилкою сказав, що прийдеться тих музикантів наказати, тому що він вияснив що вони грали в цей час два весілля в його як вияснилося знайомих. Через півроку я випадково зустрів цього нанашка і він мені розповів наступне.Він договорився зі своїми друзями і ті кожен окремо приїхав і підряд заказали 5 весіль по два дні нашому хитрому колезі і дали як положено завдаток тоді це було 25 рублів, але договрилися що він найме машину і музики приїдуть своїм ходом, а їм відшкодують при розрахунку,а це майже 100 км в один кінець. Яке ж було розчарування у хлопців коли по вказаній адресі не те що ніяких весілль не було а й взагалі в даних населенних пунктах нічого не проводилося.Десь після третього проколу вони почали звонити по наступних заказах і вияснили що їх кинули і при тому конкретно. Ось так буває.Всім бажаю 36,6 і щоб скоріше це все закінчилося з найменшими для нас втратами.

 

ого, в червні? та то катастрофа. страшно уявити

Це не катастрофа, думаю це в ідеалі. Китай взяв під контроль протягом 3-х місяців. Чи зможемо це зробити ми, запитання...

Катастрофа це коли ми знеможемо справитись з вірусом до кінця літа. А там вже почнуться холоди і ще одна хвиля пандемії.

Щиро сподіваюся що з приходом тепла ця зараза самоліквідується...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти