Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Вплив пандемії коронавірусу на весільний сезон 2020 р.
Вплив пандемії коронавірусу на весільний сезон 2020 р.

Цікаво в кого які думки. Маю на травень замовлення на весілля, думаю, або молодята перезвонять і перенесуть замовлення на пізніше або взагалі його скасують. Як думаєте, довго буде карантин? Як будуть проводитись весілля?

Чекав тої теми...

У нас на травень замовлені усі суботи.

Уже "-1" весілля (9травня) Наречені перенесли на 7 червня, ми були заброньовані на цю дату, а зал, фотограф, відео, декоратори,- були вільні. Ми залишилися у меншості... Взяли других музик. 

Коментувати важко ситуацію а ще важче робити прогнози, бо людство за останні 100 років не стрічалося із подібним. Навіть на 2015 рік в розпал військових дій, тотальних мобілізацій, курсу по 40 - ситуація була стабільнішою! Дзівнки були, наречені планували, а зараз, відколи оголосили цей карантин - 3 дзвінки за весілля... Що бувало в день по 10 дзвінків! А зараз саме сезон набору 2020.

На мою думку (в принципі і не тільки на мою), якщо "припре" і прийдеться переносити, то слід розуміти що на всіх  вільних субот-неділь не вистачить! Отже, як альтернатива - будні дні, четверги, пятниці тощо...

 Людство в деперс падає...

На мою думку комбінація масонів шикарна! Війну світову не так лекго організувати станом на сьогодення, хоч уже 5 років намагаються - і не виходить розділити політичну карту... То ось - маєте)) Можливо я не правий ІМХО... 

Як буде далі - одному Богу відомо. Якщо продовжуть карантин, то народ буде вмирати не від вірусу а від самознищення (хвороби, депресії - що і є збудником таких, мародерство, розбій, паніка, при кінці голод..)

Найгірше  у тому-всьому що ми музична ланка потрібна коли є лад і загальний настрій у соціумі. Коли настає такий провал, то народ думає як вижити і що зїсти а не танцювати..І це факт. 

АЛЕ щиро закликаю всіх не депресувати! Гуртуймося, розмовляймо - маємо тут такий майданчик (саме час використовувати), коментуємо і прослуховуємо наших конкурсантів, ділимося позитивом!

Я особисто вірю що усе буде гаразд, після таких кризових ситуації як правило (історично доведено) наступає великий економічний прорив!

 

Ще додам, що активність на нашому порталі суттєво впала - і це теж наслідок відміни багатьох масових заходів (конкурси -фестивалі тощо..) Отже щиро просимо, хто читає цю вітку форуму із користувачів, - візьміть собі за правило зробити один-два кліки в день по рекламних банерах - вам це 2 секунди часу а розробникам неабияка допомога по утриманні старого ресурсу, верстці нового та утриманні двох серверів ( а заних ціни у Євро як були так і залишилися) Наперід усім дякуємо!

У нас повна $$па,ніхто нічого не замовляє взагалі ,в мене крутились пару замовлень - пока ніц,це при тому що у нас пока що не зареєстровано жодного випадку,але будемо надіятись на краще,дай Бог осінь буде урожайна.Всім здоров"я!!!

В'ячеслав, не знаю як у Вашому регіоні, але на Львівщині, як правило, бронюють весільні дати за рік наперед. Так було у нас, і є, і мабудь буде. Це особливості нашої місцевості. Можливо у вас після паски починається "активна фаза" броні...

У мене особисто було пару раз що зранку приїхали і замовляли музику на "з обіду",чому так -не знаю,а за звичай місяць,ну два,дуже рідко за пів року.

В мене всі три дні Пасхи злітають. Ну перші два то клуби, дискотеки, там зрозуміло, а от третій день то день народження грати, - ще не відмінили, але то певно на 95% що відмінять бо настрій не святковий з тим карантином. На травень ще є весілля і сьогодні говорив з замовниками (з нашого села) - вони все підготовлюють, сподіваються на краще ну а коли раптом "Шеф, все пропало" - то тоді доведеться відмінити. Пішли замовлення в район Трійці. Замовника здійснене замовлення нідочого не зобовязує (клуб), але коли все буде на добре, то замовлення вже зробили і хто перший той прав. Випускні є, але теж не зрозуміло як і що бо навчальний рік буде продовжений. За випускні дали завдатки, коли прсто перенесуть - ну нічого не вдієш, а коли відмовлять - я не винуватий. От такий каламбур. Зрештою час все розставить на свої місця. Кажучи фразою з відомого фільму "Будем ждать, будем ждать, давай, здавай ...."

Так є! Головне не падати у депресію! Закликаю всіх колег грати гами, опановувати нові лади, імпровізація спорт, кухня, minuslviv, тощо))))) Хвоста трубою!

Все буде добре, - рахуйте, що всі ми у відпустці!!!

Трохи гумору у ленту))) По темі відосик наша злолота молодь Винник, спів і запис наш гурт та студія ВІДЕО ТУТ

Що можна сказати:креативно і з гумором,підняли настрій.Інколи настрій має більший вплив на людину,ніж ліки.Молодці!5+

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти