Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Вплив пандемії коронавірусу на весільний сезон 2020 р.
Вплив пандемії коронавірусу на весільний сезон 2020 р.

Но є одне но, я зараз отримав заробітну плату, і на цей місяць обіцяють заплатити, а напарник живе лише із заказів, і в нього вже депресія 

Згоден абсолютно!

тепло майже ні чого не змінить! Вірус гине при високих температурах (понад плюс 60 градусів і більше, чим вище тим швидше)

Сумно....

Потрібно суровий карантин як в китаю

Повністю згоден, потрібно просто зупинити ВСЕ,  на 21 день - тоді буде результат! У нас посилили "карантинні вимоги" на державному рівні, але великі "філософи-суб'єкти" знавців права - кошмарять ситуацію мотивуючи своє "кошмарево" згідно норм права конституції та адмінкодексу - сам непогано розбираюся у праві (цивільне, адмін, КАС), - але ж ситуація не проста і не потрібно  клеїти дурня, а витримувати цей режим! Звісно ніхто конституцію не поміняє на 2 місяці тимчасово суто під карантин... Важко коротше кажучи...

так ситуація сумна !!! і наш гурт також дуже розчарований 3 завдатка вже віддав 20  24квітня 5травня і що далі травень злетить то біда!!! а у березні хтів апарат купити новий  тай добре що не купляв  на  тім пограю

Коли в кінці 90-х почали масово запрошувати музикантів у кафе - вже було під сорок. Ну думаю хоча б ще років п'ять попрацювати як біла людина в кабаку. Потім ще п'ять, потім ще. Вже 20 років в одному кафе, міняються лише  вокалістки і клавішніки коли вони були в темі. На життя треба дивитись з оптимізмом - все буде добре. Люди ще не таке переживали. Для підняття духу можете переглянути зустріч музикантів які працювали за ці роки зі мною:https://www.youtube.com/watch?v=PfpQUnjsNaA

 

Щоб підняти настрій на період карантину https://youtu.be/d_OTzzkyjDI
Лайкос!!! ;)))
Є і такий прикол: люди за зиму завдатків наносили.За ті гроші докупилося дешо з апарату (голови там всякі, кабелі нові, роз'єми, плахта "зоряне небо", тощо).І тут - хриняк - весілля скасовуються!Ше якось за завдатками ніхто не йде, але певно, шо прийдуть(((.А бабла ж то - ниЄ...

За ті гроші докупилося дешо з апарату

Те саме...

за завдатками ніхто не йде, але певно, шо прийдуть

До нас вже йдуть потихеньку...

весілля скасовуються

Не всі скасуються, деякі перенесуть. Просто ці переноси будуть не прості в узгоджені із купую підрядників. (Зал, музика, ведучий, фото, відео, декор тощо...) - ми уже з одним таким переносом зіштовхнулися, не нашу користь, - бо перенесена дата виявилася у нас заброньованою. 

Думаю Осінь буде насичена...

Я думаю, якщо навіть карантин вже і будуть послаблювати, наприклад з місяця травня, то послаблення буде проводитися поступово. 

Наприклад.

З травня дозволять виходити в парки та в ліси.

Спостерігають тиждень-два, якщо немає сплеску захворювань - добре, можна послаблювати катантин далі.

Далі, наприклад, дозволять відкрити парехмахерські заклади і т.д.

Спостерігають тиждень-два, якщо немає сплеску захворювань - добре, можна послаблювати катантин далі і так далі і далі.

А в кінці кінців дозволять робити такі масові заходи як весілля та концерти, бо там є велике скупчення людей.

Mій прогноз такий, весілля почнуть відбуватися не швидше липня. Навіть після цього багато людей просто не буде резикувати просто йти гостем на весілля або його організовувати.

Отож хлопці, як колись казав мій старий знайомий музикант - "на одній музиці далеко не заїдеш", окрім музими потрібно мати ще якийсь заробіток!

 

" "на одній музиці далеко не заїдеш"," -- Тут ситуація така, що на будь-якій професії - "далеко не заїдеш". Хіба мати продуктовий магазин. Нажаль стоїть все..
Забудьте, шановні за ці весілля вже. Які халтури? Які День народження? За які кошти святкувати? Зараз треба думати про те, як захистити свої будинки від нападінь грабіжників ( повірте, а це буде і вже є) А ви про якісь там халтури думаєте. Нас знищують а ми ведемся на всяку ху..ню. Зараз вже других болячок не має і помирають тіль від вірусу. Прикро, що ми вівці... За 100 грн продавали на майданах країну, а коли не плотять, а треба виходити,щоб засунути цім падлам той брехливий вірус їм в дупи- немає кому! Хлопці, повірте, вже КРИШКА всьомууууу і усім повний КАПУТ!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти