Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Запитання стосовно роботи порталу.
Запитання стосовно роботи порталу.
Якщо у вас виникають якісь запитання стосовно того як працює портал - пишіть їх сюди.
Не можу зорієнтуватись, де я можу запитати про плюс до мінусовок, які потрібні?
Якщо я правильно зрозумів запитання, на форумі є розділ "Пошук плюсовок"
Звичайно, на форумі є спеціальний розділ.
Хочу поділитися мінусовками своїх пісень, але ніяк не можу зрозуміти, куди треба закачувати "плюси". Леся.
Дуже прошу і благаю Я за комплект він покращить нам музикантам час на знаходження потрібного плюса.
Плюси потрібно закачувати на файлообмінники, тобто сервери, призначені для обміну файлів. Наприклад, як на мене, найпростіше це зробити на letitbit.net.
1. заходите по цьому посиланню (letitbit.net),
2. клікаєте на кнопку "вибрати"
3. вибираєте на свому локальному диску плюс,
4. натискаєте кнопку "загрузить",
5. чекаєте,
6. з'являється повідомлення про успішну закачку і адреса закачаного файлу типу http://r103.letitbit.net/download8/812cc9917397_nc4d7d07bu9nz182/31189/Adobe-premier-pro-CS3.rar

Ось цю адресу і вставляйте в описі до мінуса.

Додаткова інформація про файлообмінники: ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%BE%D0%BE%D0%B1%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D0%BA

Треба брати до уваги що терміни зберігання файлів на різних ресурсах різні. Я користуюсь остатньо narod.ru . Початковий термін зберігання 90 днів. Є можливість продовжувати термін дії. Про що приходить поштою повідомлення. Є можливість завантажувати більшу кількість файлів. Мене влаштовує.
Така справа... Допоможіть зрозуміти одну річ... Намагаюся завантажити мінус, перед завантаженням прослуховую, потім, власне, завантажую, та й воно мені пише: файл "хттп..." не знайдено... Тільки б ото зрозуміти, чому є залитий мінус у програвачі, але він не завантажується?
Я також ним іноді користуюсь, (www.narod.yandex.ru/) або наприклад edisk.ukr.net (до 4Гб), але там потрібно реєструватись, не всім це по силам ;-)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти