Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Запитання стосовно роботи порталу.
Запитання стосовно роботи порталу.

Друзi,пiдскажiть,будь ласка,а як вiдсортувати тiльки дитячи мiнусовки?

У новій редакції порталу буде тегування, а поки тільки методом набору у полі "пошук" задаємо - "дитячі" Вибачайте за тимчасові незручності... http://minus.lviv.ua/search/?q=Дитячі

Дякую за вiдповiдь

Хотілося б, щоб форум при вході показував нові повідомлення, що з'явилися після останнього візиту. Функціональність досить стандартна, як на мене, а тут її дуже не вистачає.

Ілля, тут багато чого не вистачає) Звісно, на "головній" сайту, буде з лівої сторони колонка із останніми 10-ма відповідями форуму. Ще трішки треба зачекати...

Доброго дня. не можу оставити коментар чи текст пісні виставити. Випадає текст введіть коректну ел. адресу. Все правильно пишу, а ні не коректно.

Важко сказати що це може бути, кометарі додаються у мене, перевіряв. Мжливо у вас увімкнений блокувальник реклами чи vpn ? Хоча це теж як на мене, не мало бути б причиною.

Шановні користувачі Порталу "Українські Мінусовки"!

Мусів тимчасово заблокувати дану вітку форуму адже його "досить" якийс спам з доменом RU.Отже усі свої запитання та зауваження, - постіть створюючи нову тему у даному розділі. Дякую за розуміння з повагою Адміністрація порталу.

Не можу скачати файли з нотами? А мінуси зкачуються без назви7

Доброго всіи мирного вечора,дуже потрібна ваша допомога що до мого користувацького аккаунту на мінус Львів.Я прошу заблокувати мій аккаунт та видалити з сайту,причина ел,почта була створена ще на ме-л.ру в зв'язку з тим що пароль зламали,а почти давно вже немає,прошу заблокувати zmisinkevich.

Як переєструватися на сайті?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти