Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » KORG PA-600
KORG PA-600

В січні продав 500-й,і одночасно купив у ВІВО 600-го.Мав можливість порівняти.Що б хто не говорив звучить значно краще 500-го.По функціоналу і управлінню кращий,і ще простіший від і так простенького 500-го.Меню і функціонал дуже інтуїтивний(з півкроку пишеш стиль чи фонограму).Читає всі стилі серії ПА(50,60,80...).Мав колись 540-ву.Лишились купу дискет.Стилі,які я писав на 540-й не читає.Закинув МІДІ-фонограми.Звучить дійсно гірше,як на 540-й,тому що доріжки не співпадають(в деяких замість барабанів грає піаніно і т.п.).  30секунд-розкидав по доріжках потрібні звуки,звів по гучності, і------"приход")))))).Не знаю чи якась МП3-шна фонограма зазвучить краще.Мацав с950-ту,впізнав купу стилів з 540-вої.Визвучені краще,трошки прикрашені ,оновлені.Звуки гарні є барабанні , не дуже тембри.   Звучання на 19 000грн не почув.

ДІМА гурт"Дивограй"

Мацав с950-ту,впізнав купу стилів з 540-вої.Тембри гарні є,барабани не дуже.

Барабани в С-950 не дуже?

30секунд-розкидав по доріжках потрібні звуки,звів по гучності, і------"приход")))))).Не знаю чи якась МП3-шна фонограма зазвучить краще

Ніяка мр3 не може звучати на рівні мідяхи в принципі.

Хочу купити які будуть пропозиції?

 

Купують і продають не тут.

 

Не там поставив кому.Звуки гарні є барабанні,тембри не дуже.

купив вчора па600)) радий дуже))) дякую магазину "Віво"))) 

Вітаю з обновкою!ВК5 продав швидко?

Akordeonist, а як же Роланд БК 5?

Хлопці,дужє пріємно  з Вами поспілкуватися,пробачтє,но в менє,є такє бажання Вам відповісти"На приклад,всі помяєтають"Korg M1,YAMAHA SY85,DX7S,DX7FD,SY99.....Kawai-K1-K4,ROLAND D-50.Enconic TS10,MR61,самограйкі Korg i-3,i-30,цєж,було задоволення!!!Про PSRRRRRRR,не хочу, дажє говорить,"пробачайтє пср------щики",а зараз по-тємі.Дужє багато сказано за той Korg pa-600,наворитів"куча"А, коли ж побудують,ті корговскі тємбра"нові, но тоі якості звучання"Чі сhina?Побудує, весь світ?Нема, задоволення звучання нових інстументів!!!!!!!!Моя думка,що не забаром,встроять щє I-PAD,або HD-Телєвізор,з JPRS!!!!!

Така сучасна тенденція - навороти, функціонал, дизайн вгору, - а звук вниз - !!! 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти