Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » KORG PA-600
KORG PA-600

В наступный моделі буде вже напевно вмонтована кавоварка і прикурювач"))).Ваша правда,до функціоналу 600-го дуже бракує хоч би 10 звуків з xp50,d50,trinity,triton..Можна було б творити чудеса..З радістю би поміняв 1000 рідних звуків на 25-30 але гідних.Але ,маємо то що маємо.Про ямахи теж мовчу...Там ситуація ще гірша

Подружив KORG Pa500 з звуковим модулем KORG TR rack. Досить не зле звучить !...

Віталік Вус, Скорпіон, так, бк5 продав швидко, але не через якесь там недовольство) він мені дууууже подобався. там просто шикарний звук, але невеликий функціонал, тобто все можна там зробити але треба довго через меню лазити, а в коргу все під руками, тобто швидше все робиться. В па600 гірша клавіатура, і в роланді нема секвенсора, але повторюсь, роланд бк5 звучить дууууже круто

Бачив  у демо відео як музикант(молдаван чи румун) говорив про використання семплів. Можливо хтось зможе детальніше розказати про використання цієї "фічі"?

http://www.youtube.com/watch?v=jLCo-QUwYrw - дуже сподобалося!

Акордеоніст,ви самі собі перечите.Продав інструмент,який звучить краще,а купив гірший?Мені подобається дизайн БК5,рокові барабани,не звуки, в 500-му навпаки - гарно все крім дизайну і клавіатури. 600-й мене поки що задовольняє

Я так розумію, семплами Коржик ніхто поки що не годував?)

ДІМА гурт"Дивограй"

РА 600 на Вашу думку кращий ,ніж 500?Якщо так, то чим?

РА 600 на Вашу думку кращий ,ніж 500?Якщо так, то чим?

Напевно тим що читає МП3 і бачить тексти по українському

Мені теж цікаво, чим саме кращий.?

Ми, разом з Дрогобицькими музикантами ставили два інструменти PA-600 та PA-500, (слухали на RCF ART 312A)  та дійшли такого висновку:

1. Всі стилі у Korg PA-600 звучать краще ніж у Korg PA-500.

2. Деякі звуки звучать однаково, а деякі краще. Порівнювали тільки "основні" тембри...

Це правда.Більшість стилів і  взято з 500-го.Але звучать вони всі дорожче і благородніше.Звуки набагато кращі як у 500-го(чують навіть глуховаті),плюс звуки з функцією ДІ_ЕН_СІ,плюс на диску в комплекті(як бонус) купа цікавих звуків.Всі вони при охоті підредаговуються під свій смак.Мені практично ніякі клавіші не можуть догодити ударними.Я кілька років грав весілля на живих барабанах.Вчора до 3-ї ночі мучив дробовик,чарльзтон і бас-бочку.Сьогодні включив на свіжу голову-вийшло не погано

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти