Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » KORG PA-600
KORG PA-600

От цікава логіка... А підняти дупу і поїхати до магазину самому послухати-покрутити інструмент слабО?  Відео з YouTube-у не передасть нормально та повно звучання. Все треба слухати на живо. 

Завсім недавно також "щупав" цей інструмент... Грошей своїх вартує однозначно. Без проблем відчитало флешку на 16Гб... Український текст чомусь не читало (можливо річ в прошивці). Текст в txt форматі непотрібно "прив'язувати", достатньо назвати файл однаково з mp3 (чи kar та mid) і файл автоматично відкривається розом з відтворенням композиції...

REGISTRATION MEMORY  є щось таке?

 

Є набагато краще, це пісенник (Songbook ) який запамятовує стиль, темп, модуляцію, мр.3 фонограми, звуки, текст ( укр. мовою)  та інші параметри.

Включивши інструмент і зайшовши у пісенник можна відпрацювати все весілля.

пане Віктор, скажіть будь-ласка як поставити новий стиль на корг па600)) це я Саша, просто я поміняв телефон і Ваш номер не зберігся)) якщо ту накладно писати то по мірі можливості зателефонуйте мені 066-299-54-65

Добре.

Скажіть будь ласка хто знає як пововодить себе сенсорний єкран на морозі?

позаминулої зими мав нещастя працювати в 30-ти градусний мороз в шалаші... Екран підторможує добряче повільно реагує на дотик... Прийшлось рятуватись з допомогою "УФО" якось відмучив але переживав щоб екран не замерз -- чув в сенсорних екранах це реально... Не раджу випробовувати в морозних умавах... Ну а якщо вже так сталось раджу рятуватись обігрівачами...

В мене  ра 800  постійно працюю на вулиці ні в мороз ні в спеку проблем ніяких з сенсором не було.  

Вийшла у світ нова операційна система для синтезатора Korg PA-600. Рекомендую всім оновити операційну систему.

Версія 1.10 вийшла ще 31 травня. Чи вже є новий апдейт?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти