Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Прошу поради! Не вдається відрегулювати активні колонки FBT
Прошу поради! Не вдається відрегулювати активні колонки FBT

Динамік має низ якого мені хватає. Проблема в тому що неможу відрегулювати звук ,і на протязі вечора мушу постійно крутити регулятори на пульті. "Динамік там стоїть вроді Chiare  300 ватт"  підкажіть, або дайте якусь ссилку, щоб перевірити цю інформацію. Мене переконували, і сам я читав на форумах що там стоїть динамік B&C. Не хочеться розкручувати колонки.

Шановний Senyutovych я бачив на одному форумі FBT jolly 15b пасивна колонка в розібраному вигляді. Якщо можете впізнати динамік..  гляньте цю ссилку  http://www.forum.poweraudio.ro/viewtopic.php?f=57&t=19702

solovey_1977 Проблема в тому що неможу відрегулювати звук ,і на протязі вечора мушу постійно крутити регулятори на пульті   - Може проблема не в динаміку а у якості наших "різних" мінусів ??

За своє "музичне життя" я ще не написав ні одної своєї фонограми(можливо вже і не напишу) і через то в мене проблемних мінусів більше ніж хороших. Але ніколи на це не звертав уваги. Пишуть ,дзвонять музиканти і радять різні варіанти (процесори, обробки звуку, позичити в когось попробувати  і опреділитись), але то потрібно мати тяму щоб накрутити щось мудре. Також хлопці радили попробувати різні плагіни і налаштування в самому ноуті (з клавішами і з мікрофоном сильної проблеми нема). Поки що планую взяти еквалайзер Behringer PRO FBQ 3102  або  Behringer PRO FBQ 1502 якщо не  поможе то тоді буду пробувати інші варіанти.

solovey_1977, так FBT комплектується динаміками B&C.

Проте у Ваших колонках стоять динаміки фірми SICA, навіть написано на Ваших динаміках.

FBT jolly - це бюджетна серія. Тут можливі два варіанти:

1) фрма FBT ставить у дешеві колонки - дешеві динаміки;

2) SICA - це "гілочка" від B&C. Шукайте у інтернеті, можливо натрапите на якусь інфо...

solovey_1977, тепер по Вашому запитанні, чому не можете настроїти... При переході з дешевої акустики на фірмову акустику є великий підвоний камінь, з яким стикається кожен: всі фонограми починають грати по різному, починається ПРАВДА, потрібно на кожній фонограмі щось крутити, шукати баланс, зразу потрібно викидати половину фанер, викидати китайські мікрофони і т.д. Є багато музикантів, які просто вертаються на самопали і там все звучить! З повагою, Сергій Ж.

еквалайзер на 15 смуг буде мало, 30 або 31. Бажано хороший. В FBTстоять B&C, в основному несерійні (custom)

По потужності. По низу мабуть стоїть динамік 150-200Вт RMS, це небагато, але топікстартер не казав, що йому бракує потужності. Але якщо працювати на максимальній потужності, це однозначно звужує частотний діапазон, тому якщо при -10 Дб по низу буде 50 Гц, то при -3Дб буде вже 55 або і 60Гц.  А з гудінням в бетонних залах крім еквалайзера ще нічого кращого не придумали.

починається ПРАВДА, потрібно на кожній фонограмі щось крутити, шукати баланс, зразу потрібно викидати половину фанер, викидати китайські мікрофони і т.д.

Важко не погодитись. Якщо хочеш звук, починати треба з фонограм і звукової карти.

 Динамік там стоїть вроді Chiare  300 ватт  

Я тобі сьогодні про них розказував! Сергій,не парся всілякими спец.процами.Акустика добротна тому має звучати.Колись докупиш саб і ГОЙРА.

Коли вводив в гуглі  Chiare ,то постійно знаходив якісь капці і т.д. А коли ввів Ciare то зразу знайшов те що треба.

Ciare     Среди потребителей продукции Ciare много известных имен: Blue Note, Meyer Sound, EAW, Renkus Heinz, Nexo, KME, Kling&Freitag, HK Audio, Klein+Hummel, Acoustic Line Seeburg, Montarbo, FBT, Martin Audio, Turbosound, Tecnare.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти