Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Прошу поради! Не вдається відрегулювати активні колонки FBT
Прошу поради! Не вдається відрегулювати активні колонки FBT

solovey_1977 - маю в наявності dbx1231 - в хорошому стані

 Behringer Ultra-Curve Dsp-8000 Старіша модель і конвертори у ній набагато слабші ніж у BEHRINGER DEQ 2496 ULTRA-CURVE PRO  .

Можна,звичайно не паритись з викиданням грошей на вітер,бо всьо то желізо - вчорашній день,тільки грязюки додасть в звуковий тракт , а просто поставити на свій плеєр в ноуті DFX Audio Enhanсer.Зазвучить так,що "мама не горюй" , я не прикалуюсь.І низа добавить,і прущу середину прибере,і взагалі додасть плотняку у фонограму.Саме головне нахаляву.

Чергова казочка про халявний "суперулучшайзер"

всьо то желізо - вчорашній день,тільки грязюки додасть в звуковий тракт

Ага, десять чи двадцять років тому якісного звуку на тих "желізяках" не існувало? І він появився виключно з появою ноута з "суперулучшайзером"

Розсмішили.......

!

Блін,люди,які ж ви дивні.Один хоче з двох топів отримати повний спектр звуку,інший мудрагель хоче втюхнути йому якийсь лєвий еквалайзер двадцятирічної давності.Задачка ж була яка?Звук фанєри з ноута подати на топи,жеби файно звучало.Тепер поясніть мені "звукорежисьори" як і яким еквалайзером ви доб,єтеся ідеального звучання фанєр,при умові шо фанєри різні.А я собі сємочки подзьобаю.

Особливо про чарівні властивості графічного еквалайзера.Ги-ги-ги.

Шановний Hollow Man!!! Я розумію ,що  з двох топів я не викручу супер звук . Мені потрібно підрегулювати декілька частот, які я неможу відрегулювати на пульті. І зробити це мені потрібно вкладаючись в бюджет до 3000-3200грн. Що до цього  DFX Audio Enhanсer ,... пробував його давно вже, ще на попередній акустиці... "так собі" забавка.

Тепер поясніть мені "звукорежисьори" як і яким еквалайзером ви доб,єтеся ідеального звучання фанєр,при умові шо фанєри різні

Пояснюю. Для того, щоб ідеально звучало треба:

- Якісні фанери некомпресовані (wave, flac)

- хороший ЦАП

- пульт преміум класу

- підсилювач класу АВ

- акустика преміум класу

- еквалайзера не треба

..... і все це на відкритому повітрі!

А в реальному залі без еквалайзера не обійтись

Ги-ги-ги

От так і нійкий "улучшайзер" не поможе!

А я собі сємочки подзьобаю

Смачного. Багато не можна. Апендикс.

Ай маладєєєс!Всьо преміум класу!А коли слонь на вухо наступив?.А де фанєри взяти некомпресовані (wave, flac),на Львів мінус?А якшо пульт і акустика преміум класу,то нахрена в цепочку втикати еквалайзер за 100 баків?Де мої сємочки?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти