Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Прошу поради! Не вдається відрегулювати активні колонки FBT
Прошу поради! Не вдається відрегулювати активні колонки FBT

Головне, щоб власник повірив, що там стоїть Ciare, а то "пофіг", що там стоїть начинка від італійської фірми SICA, ну і що, що там написано SICA

http://www.audiomania.ru/shop/sica.html

 

А вище сказане кому адресовано ? Самому цікаво що там стоїть... З драйвером все зрозуміло,а от вуффер під знаком питання.FBT працювали і з іншою італ.фірмою CIARE.Питання зніметься коли Сергій методом вскриття провірить.

Пачка пластмасова і не обємна,на динаміку магніт слабесенький -200 максимум 300ват. Звідки там може бути низ?  Без сабіка не обійтись.

І я даю перевагу пасивній акустиці.

Про ті  "підводні камені" ,про які писав  Zh_serhij я колись читав на різних форумах ,але ніколи не думав що колись буду мати фірмові колонки і стикнусь з цією проблемою. А на рахунок потужності... Коли мав колонки Yamaha A-15 (400w) і підсилювач Acoustic p-1000 (2по 500 при 4-х омах) то все думав ,чому в хлопців потужніший звук як в мене. Тепер зрозумів, що в тих колонках були всі характеристики завишені. Динаміки були приблизно по 200w., драйвера  25w (драйвера поміняв на eminence 50w ,через пів року після покупки). Також були завишені характеристики по тиску.  В колонках FBT jolly 15ba ,на мою думку ,всі характеристики правдиві: 300w +50w і тиск 124 Дб. Що стосується китайских мікрофонів і т.д. ,то на даний момент маю Shure sm-58 (старенький оригінальний мексиканець) ,ревер Alesis nanoverb, пульт Soundcraft efx8 (не памятаю точно.. можливо китай), клавіші Yamaha PSR-1500 і нетбук Aser. За останніх декілька днів перечитав купу інформації. Ще не зовсім все зрозумів... потрібно помаленько пробувати щось на  практиці.

всі характеристики правдиві: 300w +50w і тиск 124 Дб.  

Тут також уважніше читайте. Тут вказана мощність підсилювачів, а не динаміків, але всі чомусь ведуться і думають, що динаміків... А мощність вуффера, там 200-250 вт максимум.

Вирішив придбати еквалайзер. Не можу опреділитись. Допоможіть зробити правильний вибір. 

Dbx EQ 231s, DBX EQ 231, DBX EQ 1231, ART - EQ355, BEHRINGER FBQ 6200, FBQ 3102, GEQ 3102, 
DBX EQ 1231

Краще 2231, але ціна.....

Акустика ваша-це проблема для вас.Динамік-штамповка із тонесенького металу-де там той низ візьметьс і корпус-пласмаса((Краще б взяли іншу та пасивну.Я б радив щось із нових версій мага-на стойках низу вистачає.Але тяжко переспорити правду-без саба ніякий топ низу "афігєнного" не дасть.

 

Хлопці людині потрібно легенькі колонки, Працює він сам і колонки поставити на стойку нема с ким,так що потрібно як я зрозумів мобільний легенький варіант.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти