Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Прошу поради! Не вдається відрегулювати активні колонки FBT
Прошу поради! Не вдається відрегулювати активні колонки FBT

Є компакті активні системи саб з 10 дюй динаміком 400 вт і два сателіта по 150 ват активна.Жалко шо я забув фірму. Раджу вам продати ці свої фбт і пошукати цей комплект.Якшо зацікавить я допоможу його знайти.

Шановний DJ я буду радий приймати до уваги кожну вашу пораду ,кожну ссилочку в інтернеті, і взагалі любу інформацію (для цього і є цей форум де музиканти діляться досвідом). Що до зміни апарату.. Чесно кажучи за цей час ,відколи я купив ці колонки FBT (ще нема місяця) ,я Їх ще не розпробував, не почув нормально, не розсмакував (тому що відіграв на них тільки два замовлення). Продати і купити щось краще, за ці гроші..?, дуже сумніваюсь(самі знаєте як зараз важко щось продати), і коли щось комусь продаю, то більше втрачаю не на пересилці, а на нестабільності (гривні відносно долара). Коли я почав сам працювати , і  в 2010році  в червні, купив: дві колонки, пульт, підсилювач, комутацію (в магазині все нове)... то до першої половини вересня вже повністю відбив (по грошах) весь апарат. А на сьогоднішній день... дві забави на місяць.. це "повний капець". "Музика" перестала приносити задоволення і заробіток... (більше втратишся, як заробиш). ЯКОСЬ ТАК!!!  Поки що чекаю на еквалайзер DBX (вже в дорозі). Покручу, попробую, може все буде не так погано ,як мені здавалось в перші рази. А якщо колись захочу поміняти апарат ,то це буде вже в дуже крайньому випадку. Лиш би все працювало без всяких "трафунків".

Шановний Ivan2912!!! Вам щиро дякую за розуміння і за підтримку. 

Трохи шкода ,що спілкуючись з Вами ,називаю вас не по імені ,а по цих ... цифрах і ієрогліфах.

Саб з одною 10"   це трохи маловато, а ще як попадеться грати в великому залі.   А от  саб на чотирьох неодимових десятка  десятках я чув.   Тосить гарно грало і головне не було бубніння.  Взагалі то була колонка для бас гітари.  Але там потужність була 1200 ватт. 

Перед тим як купити колонки FBT jolly15ba ,дуже мріяв про JBL EON 15g2 ,невже я так сильно прогадав.??? 

Пару днів назад приїхав еквалайзер DBX 231s,... попався проблемний (шум і гул в обох каналах) відправив назад. Тепер думаю чи є DBX 231 НЕпроблемні. Пропонують ще такі варіанти: TAPCO BY MACKIE T231; BEHRINGER PRO FBQ3102-FBQ6200 ; ART - EQ355. І ще трохи дорожче пропонують таке: 

Dbx DriveReck PX і Behringer Ultra-Curve Dsp-8000 (без мікрофонів)

хто може прокоментувати.???

Перед тим як купити колонки FBT jolly15ba ,дуже мріяв про JBL EON 15g2 ,невже я так сильно прогадав.???

JBL EON515xt - також не поганий варіант для Вас.

 

JBL EON515xt   і   JBL EON 15g2  це не одне і то саме.  Перші- дорожчі ,а другі -1000$ пара made in USA .

Перші нові, а другим років 20)

JBL EON515xt  на форумі колист навіть за 1100 дол. продавались.

JBL EON515, JBL EON 15g2, JBL EON515xt, JBL EON615 - в принципі одне...)

 

BEHRINGER DEQ 2496 ULTRA-CURVE PRO - дуже класний еквалайзер.Рекомендую.

Мені пропонують старішу модель  Behringer Ultra-Curve Dsp-8000 , а не  BEHRINGER DEQ 2496 ULTRA-CURVE PRO.  Різниця в ціні в ДВА рази.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти