Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Прошу поради! Не вдається відрегулювати активні колонки FBT
Прошу поради! Не вдається відрегулювати активні колонки FBT

Всьо преміум класу!

А як ти хтів? Взяти г.... , а на виході повидло?

А коли слонь на вухо наступив?

Тоді не треба преміум, підійде любе, яка різниця?

.А де фанєри взяти некомпресовані (wave, flac),на Львів мінус

Замовити. Тут на сайті є люди, котрі зроблять.

А якшо пульт і акустика преміум класу,то нахрена в цепочку втикати еквалайзер за 100 баків?

Згоден. Еквалайзер треба хороший.

Де мої сємочки?

Незнаю. Вони ж твої.

 

Я за Федишина.....

А я за МИР!!!

Замітив таке явище.. чим більше вичитую різні форуми ,тим більше запутуюсь. Стару техніку не варто купувати бо через дуже короткий час її вже неможливо буде продати, а все нове ,невипробуване (сире, мало інформації) ніхто не може рекомендувати. Замкнуте коло.

Апаратура преміум класу.. це не моє....  Переглянув трохи інформації по еквалайзеру Behringer Ultra-Curve Pro DEQ 2496 все цікаво ,все доступно, але є сумніви що коли придбаю такий прилад, то сам з ним не розберуся, тим більше ті DEQ 2496 що є в продажі переважно йдуть без вимірювального мікрофона. Ще дехто радить продати свій аналоговий Soundcraft efx8 трохи докласти і взяти щось такого плану як Behringer XR12 X-Air   і тоді вже не потрібно буде еквалайзерів ,компресорів і т.д. Тут на форумі появилась нова тема http://www.minus.lviv.ua/forum/thread/8095/ ,але поки що  дуже мало інформації. Хто що може сказати на рахунок таких приладів.

Стару техніку не варто купувати бо через дуже короткий час її вже неможливо буде продати, а все нове ,невипробуване (сире, мало інформації) ніхто не може рекомендувати. Замкнуте коло

Насправді все просто. Зараз можна купувати прилади за 200-300у.о., які ще пару років тому коштували по 1000уо. Це прилади топ рівня. А подешевіли вони тому, що цифра завойовує ринок професійного апарату. Тому зараз можна укомплектуватись апаратом преміум класу, за дуже скромні гроші. За ті ж гроші, купуючи нове і сучасне, ви отримаєте звук на порядок нижчої якості. Нове не значить краще. Вони мусять випускати новіші моделі, бо треба гроші заробляти. Для порівняння, за 10 000 можна купити Ланоса нового і можна БМВ 5 серії 2002-3 року. Я думаю не треба коментувати що краще їде і що надійніше. Різниця в тому, що на еквалайзерах, компресорах, реверах і т.д. не їздять, вони мирно стоять в реках. Хтось мені скаже, краще взяти цифровий пульт. Але звук такого рівня буде на пульті за 10000 уо а не за 2000.

Так. Це що сказав Федишин-то це правда на всі 100. І реально перевірена на власному досвіді. І на даний час можна придбати апарат найвищого рівня і порівняно що цей апарат декілька років коштував у пять разів більше. То це на даний час зовсім невеликі гроші. Головне бажання.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти