Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Порадьте підсилювач у Львові
Порадьте підсилювач у Львові

В мене два штуки  PARK AUDIO CF 700.То за четвертий рік ні разу не перегрілися,не заікнулися ,не зупинилися.Тьфу,тьфу,тьфу...Короче пахають як вічний двигун.В мене притензій нема.

А з паном Ігорем згоден.Яка акустика буде стояти , таке й звучання буде.

Чуть з Вами не погоджусь, від підсилювача залежить дуже багато.
 

Але порівнюючи динаміки англійського виробництва Н/Н 1986 року випуску ,які мають 100 ватт потужності  з луганськими кооперативами які мають 250 ватт потужності,як ви думаєте яким я динамікам віддав перевагу?

Луганці кричать,а Н/Н грають.

згоден що підсилювач теж  грає свою роль ,але не так як акустика.

Якщо будете брати Park Audio,то беріть моделі з примусовим охолодженням,тому що на серії VX літом можна істи варити так гріються.

і ще порада ,підсілювач повинен бути хотя б на 100 ватт потужніше за динамік.Тоді він його буде розкачувати так як треба.Ну й опір щоб співпадав.

Ну то що підсилювач має бути сильнішим від колонок, то 100% з Вами згіден. На практиці в тому вже переконався.

Я працюю вже рік на BIG MA-2.2 задоволений апаратом проблем ніяких тьфу-тьфу і якість хороша. А АС це велике значення для звуку.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти