Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Порадьте підсилювач у Львові
Порадьте підсилювач у Львові
Ні-ні. Я користувач, і до парку ніякого відношення не маю.

Вадим Катилян, вітаю Вас з безпроблемною роботою Вашого обладнання. Але це не аргумент що воно краще від іншого. Надійність "Парків" ніхто не ставить під сумнів. Про надійність 2SC, до речі,  можна сказати абсолютно те ж саме. Колега придбав Crown XTI-4000, то в порівнянні по звучанні з 2SC, різниці не почув. (З вухами в нього повний порядок і решта сетапу теж високого рівня).

ЧОМУ ВСЕ ТАК МУТНО З ПІДСИЛЮВАЧАМИ.Я ДУМАЮ ЩО ВСЕ-ТАКИ МОЖНА ПРОТЕСТУВАТИ ЇХ НА ЯКІСТЬ ЗВУКУ.ВКЛЮЧАТИ ПО ЧЕРЗІ В ЯКІСНУ АКУСТИКУ І ЯКИМОСЬ ЧИНОМ ПОРІВНЮВАТИ ТОЧНІСТЬ ВІДТВОРЕННЯ ДО І ПІСЛЯ ПІДСИЛЕННЯ.

Я БИ ТАК СОБІ ВИБИРАВ ПІДСИЛЮВАЧ

Недавно ми з хлопцями-музикантами зібрались у кафе. Позносили свої і зичені підсилювачі-QSC3051 & V acoustik & starsound JS2000 & parkaudioVX500 & два CROWN з недорогих моделей.Ноутбук з якісною піснею\пульт MACKIE(американець)\колонки JBL jrx125.Пили по 100 і по черзі прослуховували їх по двох колах.Результати однозначні і одноголосні-1місце-starsound    2місце-CROWN i PARKaudio

 Lupik Sax, результати тестування (сліпого, чи відомого???) однозначні можуть бути для Вас і вашої компанії, але не потрібно подавати це як істину в останній інстанції. Та і JRX-series аж ніяк не відноситься до вдалих розробок. Що по звучанню, що по компонентах. Їхні 1" драйвери, це постійний головний біль. Це вже не моя думка, а можна сказати загальновідома річ.

Пили по 100 і по черзі прослуховували їх по двох колах----цікаво а скільки було кіл по 100?

Василь, я вже про методику тестування і не говорю. Бо те що потрібно користуватись відповідним тестовим аудіоматеріалом, це загальновідомо. То ж, скажімо, підбірка Алана Парсона мені знайома, а що таке якісна пісня, в контексті тестування проаудіо обладнання,  то щось не дуже. Та і не вказаний аудіоінтерфейс який використовувався. Може і був відсутній? Якісна пісня в МР-3 з ноута і в американський пульт?

Ти як завжди правий,

Василь, не розходиться в озвученні давно відомих речей і сентенцій. Були б користувачі порталу відвідувачами відомих форумів і конференцій (Плюс-МСК, Шоу-мастер, ресурс Кроша, Вегалаб, 625-просаунд  та ін.), то може б їхні пости не виглядали такими беззубими, непрофесійними і містечковими. А то доходить що комерційного оголошення багато хто і не вміє скласти. При можливості доступу до інформації, від якої вгинається нет, подібна обмеженність і куцість знань і розумінь давно відомих речей, якщо не вражає, то дивує.

Напевно дійсно вжив забагато категоричних і "однозначних" слів.Пробачайте!Ми не найкращі.На чому граемо на тому і пробуемо підсилювачі.Пробували не лише з ноута а лабали як на весіллі -вокал-саксофон-Roland XP50-під акомпонемент KORG PA800.Вибачайте ще раз!Це наша суб^єктивна думка.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти