Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Порадьте підсилювач у Львові
Порадьте підсилювач у Львові

Різницю можно почути тільки на якісній акустиці .На "вуликах" дійсно все звучить однаково

Хто має бажання почути професійну пораду, то прошу звуковий гуру:

тел. (0352) 52-16-57,

(0352) 52-34-97,

(050) 581-53-51

тел./факс (0352) 52-34-35,

e-mail: ternocvit @ ukr.net

Директор — Яковлєв Віктор Валентинович

Дуже шкода, що Ви люди, які маєте справу із різною апаратурою не хочете залишати повідомлення на форумі, щоб усі бачили і знали за який інструмент варто віддавати гроші, а за який ні, адже для цей форум і був створений
 

Привіт усім. Я схиляюсь до парку.За 13 років роботи  кращого за такі гроші не найшов нічого. Особисто у мене 2 DF 1404 8 ом. а також CF700. Якщо комусь потрібно звертайтись є звязки у Вінниці.  2 місяці назад купив DF 1404 за 3200гр.

^^^Zh_serhij^^^   Так ніби на поставлені питання відповіли..  Що

Мене тут один музикант переконує, що кращого підсилювача ніж Стар Саунд із Житомира не має за ті гроші. Каже що порівнював його і з Парком і QSC.
 

І в чому "кращість"?  Які аргументи?  Бо  хтось сказав, що "пробував"?

Чесно кажучи пробував працювати один раз на тому підсилювачі, проте не довго- правда на чужих колонках. Звук був не дуже
 

Я вважаю що кращий вибір це "Парк-аудіо" 7-й рік користуюсь апаратом VX-700-8 і 4-й рік S-2 -им. Ні разу не підвели. Звук теж хороший.

Вадим Катилян  Ви напевно представляєте інтереси Парку, та щей із Вінниці....

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти