Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Порадьте підсилювач у Львові
Порадьте підсилювач у Львові

Діма гурт "Дивограй", а вибачатись і нема за що. Свою думку треба теж завжди мати, от озвучувати її потрібно переконливо і аргументовано. P.S. Про апгред JBL-а:  http://forum.show-master.ru/topic16714s0.html  (Для тих хто "молиться" на ці три букви і не тільки...).

Хочу купити усілок.Але поки сам не послухаю і не порівняю.Насліпо не куплю.Діму дякую і підтримую!!!Побільше би ви в реальних умовах слушалине начитавшись інформации в нете-писали дурні коменти(как Ігор Гарвас)

Всем удачи!

Шановний Astra50 Genius і послухаєш і попробуєш і купиш, а розчарування все одно буде. Сам перед орієтуватись на фінанси, бо можна купити апарат і не мати в чому, між люди вийти. Тому що техніка йде вперед і те що сьогодні в диковику, або крутий девайс, через пів року доступна річ ( якщо є гроші). А Ігору Гарвасу не треба грубити, він ділиться інформацією і Ваше право прислухатись чи ні. Він  до речі має що помацати і на чому протестувати. Успіхів!!!

Особисто я і моя комаеда, працюємо на Behrindger EUROPOVER EP 1500 - вже з 2003 року - тобто 8 років! Перед тим як взяти переслухали майже всі моделі ELECOR, А також QSC, В нас у львові ціни на QSC дуже "символічні" !!!! В мене таке враження що у Львові їх хтось "клепе" І монтує в корпуса під  маркою QSC! Будьте уважні! В колеги сталася раз прикра подія з тим блоком! Приїхав у Винники грати весілє, Дзвонить до мене каже Бодю виручай - блок включається, сигнал на нього йде  - виходу нема...????   І що, позичили мали старваріант, відтарабанив на ньому, потім на друг день дзвоню питаюся - в чому справа ???  Він каже не знаю - приїхав до себе в кабак - все нормально! Працює!   От тобі і qsc!   Не знаю я Бехрінджером довольний на всі 100 %! Знову ж таки моя субєктивна думка...

 

Правда ми раз в сезон його розбираєм і чистимо від пилу, кулєр, транзисторну плату, сітки і тд. Робити необхідно - зразу перестає грітися, бо при кінці сезону, перед чисткою, на ньому можна легенько смажити яйця )))

 

При виборі підсилювача потрібно зверти увагу на наступне:   1. якість звуку - порівняти з іншими підсилювачами 2. якість виконання - якість корпусу, покриття, компонентів... 3. надійнйсть - зверніть увагу на гарантійний термін та строки виконання ремонту (як гарантійного так і після гарантійного) 4. відповідність заявленних параметрів реальним - потужність підсилювачів дуже часто завищують. 5. поцікавтесь відгуками людей, які вже володіють подібними підсилювачами.   Особисто я радив би starsound

не потрібно єкономити і не купувати китайські спікони,тоді все буде працювати

.П. Василь підкажіть будьласка і де це зарас можна не китайський  спікон найти??????????????та і поняття економити- неекономити якесь доволі туманне ...........для когось Дінакорд це бюджетний апарат а для когось і "вухань" недосяжна роскіш.....ви б якось конкретніше

Neutrik  !!!  Бодя ,ось такі  спікони не злі !!! А на рахунок пана Василя, то той чоловік ,думаю знає що каже !!!

Маю "неутрік" так, незлі.... але разом з ними купив і інші по ціні схожі ,так от ті інші то чорті шо .... викинув їх в смітник , а от брат купив спікони по 15 грн за штуку і нічо працює ніби )))))) Ну а нарахунок п. Василя я і не сперечаюсь що він знає!!!!!!! просто кажу рас знає то хай і тим хто незнає пояснить , просто сказати купуй дороге то не аргумент, хочеться більше конкретики.....От мені раз Запорожця за 1500 уо пропонували то що він кращий від того став??????

Згідний з тобою, але провірене-завжди провірене ! Нашо будемо "пицькатись" по 10 гривень" умовними спіконами ", коли воно до нічого??? (Прокручує,ламає і коротить...)Ось так і ти взяв шось подібне до неутріка, але хіба це "ВОНО" ? Думаю ні...Не потрібно економити !!! Хто економить-ніколи не заробляє !!! Хай щастить !
 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти