Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Порадьте підсилювач у Львові
Порадьте підсилювач у Львові

"Нойтрік" 4-ри піновий коштує 63грн. (на радіоринку). В мене резервні кабелі теж на дешевих спіконах. Все грошей не вистачає купити гідні.

можно житомирський купити-він під пайку(в мене вже 9 років- тісяч 10 разів туди сюди і нормально),можно китай вибрати якийсь -але не всі(щоб хоч не крутився як електро двигун в гнізді)

Треба поцікавитись цими житомирськими. Під пайку мене більше цікавить, ніж під гвинт. Я й так кінчики  кабеля залуджую. Василь, кинь лінк на нього, пліз.

050 4630974 Валера Киселев

Шановні колеги викладаю декілька своїх думок. Я є власником 2 блоків 

Берінжер Європовер 2500 та 2SC(робить Василь) 2450 який часто наші музиканти називають QSC.

Зазначена потужність 950 у Берінжера та 970 у блока Васі - це при 4 омах.

Порівняння робилось на Жбл ЖРХ 115 та 125.

Що можу сказати - Берінжер звучить набагато приємніше - мякі низи та приємний верх у блока Васі з точністю до навпаки - дуже виділений середній спектр. Запас мощі У бехра набагато більша ніж у 2SC. Потім тестуання робилось на сабах з головою від МАГ 1545 - і тут Бехр залишив конкурента заді себе. Блок Васі має дуже малий запас потужності на низьких частотах - лампочки кліпують світло мигають а звуку не має. В бехра з цими характеристиками покраще.

Відносно надійності то обидва блоки років 5 без ремонту.

Багато можливо форумчан мене розкритикують але це моя думка і мої та вуха знайомих роблять такі висновки.

Фірмовий блок залишає позад себе блок зроблений на домі - хоча дуже добрий і надійний

Володимир Куцик, Повністю погоджуюсь з тобою і про середину і про запас потужності. Зараз користуємось 3051(від Василя)

2SC(робить Василь)- звучить повністю серединою.

Європовер 2500    Фірмовий блок ?
За 5000грн. треба брати б.у . ,але дійсно "фірмове",   яке при умілому використанні послужить ще ого-го...

Наконец ця тема стала похожа на форум!Власники усілків-не треба бояться висказати свій висновок зроблений власними вухами.Не бійтеся Гарваса!Йому наверно трохи відключили інтернет,потому не дуже густо його видно

А ,ти ASTRA , подивися на рейтинг чоловіка і на свій !!! Хто ти і шо знаєш? Людина на кожну тему знає конкретну  і розгорнуту відповідь.Тут нікого ніхто не збирається ображати і насміюватися , а коли володієш певними знаннями ,то варто ділитися !!! Повір ,шо цей чоловік приніс   багато корисного  для різних форумів !Це було тоді , коли Фонками обмінювалися, а не "злизували" усе з блюдечка,причому без єдиного коменту.(не кажучи про подяку).Та і взагалі ,пора при реєстрації "ліца" показувати,ато не маєш уявлення з ким  спілкуєшся !!!  Буду якось просити модераторів звернути на це увагу !!! Хай щастить .
 

Не в тему але напишу, може і забанять!!!! Тарасе не трать нерви, бо ніц не дасть.  Astra50 Genius тут добре на цьому сайті, все розжують, все розкажуть, дадуть відповідь на його дебільні питання, бо сам він не може. І для того щоб юзати в неті - треба мати хоч середній розум.  

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти