Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Порадьте підсилювач у Львові
Порадьте підсилювач у Львові

Володимир Куцик

 для того ,щоб щось порівняти,потрібно знати ,що саме хочеш почути(.Різницю в звучанні чути при 3дБ різниці(а це 1,5 рази))Не варто слухати на 250 ватній колонці потужні підсилювачі,вони відтворюють тільки ту потужність на яку розрахована акустика,решта просто в нагрів катушки,Щоб щось почути треба купувати акустику яка може працювати на таку потужність і адекватно її відтворювати

Не бійтеся Гарваса

знаням  рота не заткнеш,кваліфікація музикантів у питанні техніки ( і не тільки у львові )залишае бажати кращого,в багатьох випадках просто дрімучою ,на рівні слухів.Навіть сучасні діти мають більше навичків крутити  ручки



 

Astra50 Genius - Ви по темі форуму можете щось добавити ??? Як не можете, то ліпше замість того щоб стирати букви на клавіатурі, випийте си ліпше кави... А то черз Вашу дурну анотацію, розумні люди вже 4 - чи 5 тем пустили в ОФ ТОП! Маєте попередження!

Трохи "загнув".Больше не буду! Но прошу хлопці ще трохи ваших субєктивних думок на цю тему!!"! Шарік ти пишеш не в темуза 30 років мав усілітелей больше ,як ти голубців зЇв.І на цю тему можу багато розказати.Жаль-не часто буваю в УкраЇні тем более в нете.Я мав майже все марки усилків,які згадують на цьому сайті.На каждий з них у мене є "субєктивна" думка якою потом поділюся.Просто интересно чи наші думки зійдуться-а ви молчите,як партизани.Каждий з вас має хоть би один усилок.Таке враження що ви боитесь висказатся потому,що тут є мудріші і вас тут зразу висмеют як беззубих та невігласів.Дуже сумніваюсь,що ви всі професійні музиканти,але как сказал Дима Дивограй-"на чем работаєм-на том и пробуєм усилки"Конешно оми и потужність-це вже дебіл попутає.Не розвивайте на сайте тоталітарний режим.Вибачте за граматику.Всім удачи і багато парнасу.Йду пити каву...

Шановний Astra50 Genius! Шарік напевне за своє життя стільки "всього зїв", що нам напевне, тре ще сім миль гнойом... плисти, щоб то все доїсти.... що він вже зїв!!!!   Знову Вас уклінно прошу! В ваших постах майте більше поваги до користувачів і не висловлюйтесь на "ТИ"... !!!!!

Відповідь до пана Котенка

Погоджуюсь з Вами відносно того що підсилювач треба пробувати на акустиці яка має таку ж потужність як блок. Але не завжди Ви прослуховуєте акустику на максимальній потужності. Тоді чому різниця в звучанні одного і того самого матеріалу програного на двох блоках при виставленій лінійці на пульті. Відносно тестування на магу так там динамік по потужності підходить до блока (адже блок має мати запас по мощі для розкачки динаміка). І знову там берінджер звучав "краще". Не вважаю блок берінджер фірмою але давайте довіряти своїм вухам. Цей тест він у мене виграв.

Я сам персонально купляв блок у Вас пане Василь і не нарікаю ніяким чином на нього. Багато прокатних фірм використовують ці блоки адже ціна якість у Вашому боці стоїть на стороні користувача.

Знаю як вдосконалює один майстер Ваші блоки (Романовський) - доставляє конденсатори і транзистори і тоді провалу по низам не має. До речі я озвучую думку не тільки свою але і музикантів які також дуже давно використовують Вашу техніку. Тому давайте без обід. Як на мене в музиці головним є фактор "музичності" тому давайте довіряти своїм вухам.

Чого мені ображатись,?я робив і копію того QSC з якого берінжер драв і більш сучасного(між іншим старий 2450 із двома трансформаторами значно потужніше і берінжера і 2051-3051,) ,на основі того можу сказати,що останній звучить ліпше,на рахунок збільшення єлектролітів-то це можливо лише на ранніх 2051-3051,зараз там пальця не засунеш,не те,шо щось доставишна рахунок транзисторів-то немає ніякого сенсу-старої кількості достатньо-все одно зі старими не горять,Слухати наші музиканти не вміють,а якщо вміють -то тільки  те,що зовсім однакове.Маю на увазі,що чутливість у цих пісилювачів різна,потому виставити однакові рівні в побутовіх умовах без приладів неможливо,відповідно порівнювати так просто в лоб неможливо

Погоджуюсь з Вашими словами. Відносно нових варіантів Вашого блоку то я їх не чув, але з вуст моїх добрих знайомих (яким я вірю бо досвіду мають багато) вони звучать краще від старих і мають добрий низ. Я виставив свої мислення відносно того що в мене було на руках і те що я таким чином тестував. Характеристики блоків які я тестував співпадали, тому я вирішив висловитись таким чином. Відносно того що наші музиканти не мають вуха не зовсім з Вами погоджусь. Кожного часу є люди які по різному сприймають інформацію.

Якщо мені дадуть декілька різних блоків на купівлю то я виберу той який буде звучати для мене "найприродніше" "музичніше" "найпрозоріше" навіть якщо він буде програвати по потужності.

Той блок для мене буде еталонним який при підсиленні не "змінює" вхідний сигнал

Той блок для мене буде еталонним який при підсиленні не "змінює" вхідний сигнал

для музикантів еталон зовсім не означае ,що це правильно,всі басисти рахують, наприклад,що еталон-це коли один бас

Astra50 Genius, пишете "Трохи загнув.Больше не буду" і знов "на ти", хамите, як буде так далі, то допиватимете каву в місячній бані. І по суті питання, що то за "режим очікування"??? Так, в кожного з нас є хоча б один підсилювач, але що про нього можна сказати, якщо нема як порівняти в принципі (вже не те, щоб правильно). Написати, що качає і гріється? Як маєте досвід, давайте аргументовані оцінки підсилювачам, хтось погодиться, хтось ні, але якщо це буде АРГУМЕНТОВАНО, то всі вам будуть вдячні. А те що ви кажете, малолєтки називають "падати на умняк":)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти