Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Битва Самограйок
Битва Самограйок

Шановні коллеги, я свій корг па500 проміняю хіба що на па3хпро, і ні яка уамана мені його не замінить.

А що до булькання, то так потрібно по аранжу. І не кажіть що ямаха плотніша від корга, невже важко почути. І про барабани не смішіть, краще дійсно запишіть. Пане Сергію Кушнір,  оті полечки на ямасі, то дитячий лепіт.  Щось я не можу розслухати у них файний робочий барабан у міксі зі шкваркою(ритм-гітарою), гарного бочкового щелчка, і все якось змазано, та в районі 500 герц передоз.  І коли ви імітуєте трубу з оцими підїздами пітчем мало не на кожній ноті то мене(трубача зі стажем) починає харити.

Третє ваше посилання краще у плані звучання бочки та басу, але знову ж де малий барабан та ритм-гітара, я знаю-все там же. А драйв гітара- ну то взагалі пародія

Четверте посилання: Робочий краще, але моментами, проте ритм-гітара знову у дупі.  Ревера багато, моментами.  Хет не цокає а шокає також моментами( мабуть ви так варіації стилю так прописали).  І знову ж труба то просто жах, як у плані звучання так і у плані виконання, не робіть пітч коли граєте дудкою, то все псує.

 І ще одне, знаєте де у ямахи гітари та баси, разом з аккордеонами та духовими - у ду-пі. Переконайте форумчан у протилежному

І ще одне прохання, якщо гадити мої записи, то конкретно, так як я обгадив ваші, а не загальними фразами. І зважте, що я писав основне, вже не прискіпувався до дрібниць.   

Про кетрон скажу що досить сподобалось, але вже не геть щоб аж-аж.

Згоден з Романом Співаком. На демках 910 (де диско) барабані звучать як у моїй колишній ПСР550. ЗОВСІМ НЕ ПЕРЕКОНЛИВО. Плотності ударних та басу нема. Хоча гітара ніби більш-менш. Імітація гри трубою (910 тою) ,сама техніка-манера гри ніяка. На трубах так не грають. Але то проблема багатьох весільних клавотрубів. 

І знову ж труба то просто жах, як у плані звучання так і у плані виконання, не робіть пітч коли граєте дудкою, то все псує.

 

Так. Але то така труба, з 61 клавішою, 2 динаміками і 2 колесками, а не 3 кляпами, - TRUMAHA

sergejkushnir, може й моє звучить, як касіо, зате мені подобається.

Дядько Хапко.

В тому той мистецтво, шановні форумчани, що б передати живі духові, скрипку, акордеон - щоб він звучав наближено природьно (клавішним звуковидобуванням)!   Артикуляція, динаміка, фразоведення, специфіка самого діапазону інструмента!!! - саме головне!    То далеко не всім дано! ))))) Слухали ми з напарником Сєрим ті Ваші лінки....  Ох і нареготалися.....   Ви нам так підняли настрій!!!!   Супер, продовжуйте в такому дусі! ))))))))))))

В тому той мистецтво, шановні форумчани, що б передати живі духові, скрипку, акордеон - щоб він звучав наближено природьно (клавішним звуковидобуванням)! Артикуляція, динаміка, фразоведення, специфіка самого діапазону інструмента!!! - саме головне! То далеко не всім дано! ))))

 

Во-во. Підтримую, Бедзю Іванишин. Ото тобі панфлейта з струнами та акордеон з смичком !!!Але цить, тож звучить S910. Всім построїтись на підвіконіку...

хаа.. хоч хтось довольний лишився і з настроєм.  напевне більше всього над моїм касіо реготали?

Чемерис Сергій.... А реготали ми не з Ваших посилань...  На Ваших досить вдало все прослуховується, гарно зведена ритм секція і заграно досить не зле! На відміну від посилань С910 - там я почув "соло хета" вдругому лінку (якщо не помиляюсь).                  Чемерис Сергій    звичайно що є нюанси... але в кождого є до чого придертися! Я не про Вас... ))))))))))))))))))   Тут просто є тьозки ))))))))))))))

ооооо....Дуже дякую. а то я вже подумував зав"язувати з музикою.

Щось я не можу розслухати у них файний робочий барабан у міксі зі шкваркою(ритм-гітарою), гарного бочкового щелчка, і все якось змазано, та в районі 500 герц передоз. І коли ви імітуєте трубу з оцими підїздами пітчем мало не на кожній ноті то мене(трубача зі стажем) починає харити.

Третє ваше посилання краще у плані звучання бочки та басу, але знову ж де малий барабан та ритм-гітара, я знаю-все там же. А драйв гітара- ну то взагалі пародія.

Четверте посилання: Робочий краще, але моментами, проте ритм-гітара знову у дупі. Ревера багато, моментами. Хет не цокає а шокає також моментами( мабуть ви так варіації стилю так прописали). І знову ж труба то просто жах, як у плані звучання так і у плані виконання, не робіть пітч коли граєте дудкою, то все псує.

 

Все що ви говорите одне чути друге не чути, то все проблеми неправильного зведення стилів ямахи

Змазано бо то є правильно. В корга навпаки пре серединою аж вуха ріже

Ви колись чули як звучить аранжировка зведена і прописана на с 910 в студії?

А я чув. Все звучить суперово і все чути.

Труба в плані виконання то вже кожен як грає,

Тут доказується не виконання а звучання інструменту.

Що вам не подобаеться в звучанні? продемонструйте мені на Корзі трубу.

 І не кажіть що ямаха плотніша від корга, невже важко почути

Авжеж плотніша.))

Щось я не можу розслухати у них файний робочий барабан у міксі 

А в що ви слухаете? В мене теж не чути в тих що біля компютера, бо вони низу не дають

А у ваших треках барабан взагалі як крізь землю провалився. Його нема зовсім

А дядько хапко лиш чуть шо одразу свій кетрон розхвалює

Ми тут корг і ямаху розглядаєм а не самограй за 3000 баксів. Бо тоді прийдеться мені тайрос 3 демонструвати

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти