Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Битва Самограйок
Битва Самограйок

Думаю все можливо, але тут грає маркетингова політика. Якщо вникнути як працює вінчестер, то він б мав коштувати лише сам божевільні гроші, DVD - також оцінюється лише в 200грн, але там технологія - позаздрити можна. В ямахах  думаю ціна завишена, хоч потрібно віддати належне спеціалістам які працюють над стилями, забиваючи базу, але PSR мали б коштувати значно дешевше, їх мали б витіснити давно синтезатори з насиченим звуком. Адже синтез звуку відбувається за нескладними алгоритмами + кількома десятками параметрів що впливають на зміну хвилі звука. Вони використовують фактично простий звук та накладають на нього ефекти. До прикладу там не знайти таких звуків як в програмі Steinberg Hypersonic, що базується на поєднанні кількох звукових хвиль з різними параметрами та параметрами зсуву, rotate, attack і багато інших... 

Ви мені вибачте за 5 копійок, продовжуйте дискусію без мене, треба працювати ще... Думаю хороші синтезатори є, але не для українців, а на весілля й стане від 540ї, на сцену - фанера.

 Особисто в мене лишилось "двояке" враження: як на мене то голос фа-но кращий у s750-ої, стрінгс у pa 600, трумпет практично однаковий, саксофон однозначно - pa 600 (в s 750 забагато вібратто), гітара - теж pa 600 (чутно більше "живого" звучання, (ямахівська якась "пуста")), орган теж - корг (от якийсь "світліший", "ясніший", чи що; ямахівський не такий "виразний"), гармоніка - корг (теж "живіша"). По стилях, то так 50 на 50: наприклад джаз - ямаха (якесь більш "багате" наповнення стилю), фанк - то так, на любителя, десь однаково (хоча коргівський більше сподобався), "модерн транс" - корг (більш виразний, "прозоріший"), така моя думка. Але, як кажуть, "На вкус и цвет..." .

Я вам скажу що слухати на ютубі і вживу це різні речі. 750 це не топова клавіша. От мені більше до вподоби наприклад 950. Знайдіть демки. Там є демка де демонструють звучання кларнету і духових.

Звучить супер, і це тільки демка. Вживу буде краще якщо ще накрутити трішки. Тут кому що до вподоби. Корг є корг, він запутаний, незручний в користуванні.

От медляки дуже добре звучать на 910. Недавно чув. Там такі жирнючі педи і скрипки в стилях що все просто дихає. Звучки там причесані по частотам і вокал легенько вписується в аранж

В корга все звучить як є. Це моє враження.

Я б наприклад брав 950. Вона коштує тих грошей що за неї просять.

Друзі, а якщо виробники впхають в синтюк найкращі семпли найкращик інструментів записаних на найкращих мікрофонах, то як вони потім мають прогресувати далі, як все вже буде подано)
І я важаю, що ніколи жоден синтезатор, не відтворить живого інструмента, так вони може будуть приємні по тембру, в коргів так а в ямах так, але не більше. Якщо ви хочете живий звук, то я думаю не так важко знайти хорошого кларнетиста, чи саксофоніста. Скажу чесно, сам колись перся від саксафону в с910ті, але коли почав потроху працювати з живим звуком, то най си той саксофон, з 910, чи мотіфа, чи кроноса сховаються.
Сергій, ви знов агітуєте людей за "с" серію?Скажу так чув я той новий ПА600, то не так вже й зле)
Ямахівці молодці, шо за 12 з лишком років, вставили новий тембр фортепіано=))
І ше питання. В 950-ої, ставили якісь нові клавіші, чи вони далі такі сильно-вятно-мякі, як в 910 були?

Та нікого я не агітую. Це просто мої враження і думка така. Нехай хто що хоче те купує.

Я теж бачив той новий корг. Нічого особливого. Той же самий екран в який треба дуже точно попадати пальцем особливо якщо ходити в меню. І то не с першого разу можливо попасти. От що мені одразу відбиває інтерес до нього.

В ямасі все оперативно, просто і зрозуміло. За пів години підстроїв звучки забив їх в меморі память і можна йти на весілля грати.

З коргом треба помучитись недільки 3 щоб з того щось вийшло, і то не все звучить так як хочеться

По звуках 950 краща за ПА 600.  але й відповідно дорожча на 3500гр. Але воно того стоє

З коргом треба помучитись недільки 3 щоб з того щось вийшло, і то не все звучить так як хочеться

"Ви просто не вмієте їх готувати" (анекдот)

Хлопці, "помучитися" треба з GW-8, щоб його більш-менш нормально прописати, а на коргах то робиться за пару хвилин. Я за 3 години забив на і30 3 банки звуків, але врахуйте то, що я купив був її зранку, голу і босу, а ввечері на випускний прийшлося їхати... 

 

В ямасі все оперативно, просто і зрозуміло. За пів години підстроїв звучки забив їх в меморі память і можна йти на весілля грати.

З коргом треба помучитись недільки 3 щоб з того щось вийшло, і то не все звучить так як хочеться

Я теж бачив той новий корг. Нічого особливого. Той же самий екран в який треба дуже точно попадати пальцем особливо якщо ходити в меню. І то не с першого разу можливо попасти. От що мені одразу відбиває інтерес до нього.

ЗАКУСЫВАТЬ НАДО!!!

ЗАКУСЫВАТЬ НАДО!!!

Я на роботі не вживаю зовсім. Представляю тих що з сенсорним екраном, і ще й пють на роботі.

То взагалі знущання. Кнопками набагато простіше як на сенсорі колупатись

Я за 3 години забив на і30 3 банки звуків, але врахуйте то, що я купив був її зранку, голу і босу

То І30. А ви попробуйте на па 500 чи 600 так.

 

То взагалі знущання. Кнопками набагато простіше як на сенсорі колупатись

Мала б ПРСка сенсор - все було б зовсім інакше

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти