Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Битва Самограйок
Битва Самограйок

А дядько хапко лиш чуть шо одразу свій кетрон розхвалює

Він не тільки мій - це річ, доступна кожній незашореній людині, яка живе не по рейках. Як і Alesis, E-mu/Ensoniq, GEM, Kawai, Kurzweil, Technics :) І, напевне, ніхто у світі не може дорікнути жодному з цих виробників, що вони виготовляють барахло. Швидше - навпаки...

Моя біда в тому, що я взявся популяризувати в міру сил та часу незаслужено проігноровані бренди. Деколи ця популяризація переходить у справжні битви з "залізничниками", як можемо спостерігати

Тобі, Сергію, може подобатись чи не подобатись все, що тебе оточує в світі: речі, люди, форуми. Ти можеш і повинен мати свою думку. Але ти не можеш подавати її в такому бикуватому стилі. Пробач - щоразу мушу підбирати слова все більшого і більшого калібру, бо ти ще на додачу носиш доволі товстий панцир...

 

Не треба триндіти про якісь міфічні 3000$. Висунь голову з бронепоїзда і побачиш, що Кетрон можна взяти, починаючи від 1200 - 1400$, Технікс (як написав топікстартер) - від 900.

А дядько хапко лиш чуть шо одразу свій кетрон розхвалює

 

обіСергіюможе подобатись чи не подобатись все, що тебе оточує в світіречілюдифорумиТи можеш і повинен мати свою думку. Але ти не можеш подавати її в такому бикуватому стиліПробач -щоразу мушу підбирати слова все більшого і більшого калібрубо ти ще на додачу носиш доволі товстий панцир...

 

Не треба триндіти про якісь міфічні 3000$. Висунь голову з бронепоїзда і побачишщо Кетрон можна взятипочинаючи від 1200 - 1400$, Технікс (як написав топікстартер) - від 900.

 

Дядько Хапко 

 

Я придумав новий нік!                                " sergejS910kushnir       

Бедзю Іванишин, "SergiuS910KushniR".

Сусьід купив си восьмйорку           
А я куплю форда
Не дивітсьі жи у мене
Бикувата морда...уххххх...

VIVA YAMAHA S910 !

Але весела "битва"!!!!!!

Ржу немагу!!!!Оце Сергій жжет!!!чотири с половиною сотні повідомлень , флуду!!!Я ж питав ,на Плюс МСК є товариш під логіном КИП,Сергій Кушнір він не ваш родичнього сильно схожі логічні мишлення З вашими!!!

  Юрій Цьосенко А ви пощитайте скільки в Дядька хапка повідомлень флуду

КИП,Сергій Кушнір він не ваш родич?

Ще раз повторюю що я там не зареєстрований

Напевно ваш родич 

Не треба триндіти про якісь міфічні 3000$. Висунь голову з бронепоїзда і побачиш, що Кетрон можна взяти, починаючи від 1200 - 1400$

 

Знову починається переведення стрілок на Кетрон.

Ми про що починали мову і які самограї порівнюємо?

Взагалі йшла річ про корг 500 і ямаху 910

До чого тут всесвітні бренди що ви описуєте???

Висунь голову з кетрона і побачиш що б\у тайрос 3 можна взяти за 2500 баксів. 

бо ти ще на додачу носиш доволі товстий панцир...

Аякже!!

 

Ми про що починали мову і які самограї порівнюємо?

Взагалі йшла річ про корг 500 і ямаху 910

 

Ну взагалі то в темі топікстартер нічого не обумовлював на рахунок S 910 і ПА 500 ????   Чи я може що не розумію... ???  Знову черговий флуд!    Скільки би всього Дядько Хапку розказав "темним масам" як би не "флудмейкери"...

Хлопці-клавішники! НА мою думку це вже не битва Самограйок - а хто кого краще підколе і т.д... Всі слова будь ласка зразу підкріпляйте живими прикладами а не простим флудом. У мене наразі ще 7 корпоративів і десь 2-го січня виставлю дещо на свойому РА800.Всіх з наступаючими святами - живімо дружно.

http://sendables.jibjab.com/view/w8zUIPyVJj0SU5bX - вітання від нашого колективу "Lord"

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти