Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » ROLAND VM3100 Pro відгуки
ROLAND VM3100 Pro відгуки

Да, входная разрядность меньше, а внутри бывает 40 разрядов и больше.

Так я також за аналог,але тільки не за Ален серію Зед,Краще шукати щось стареньке але класом вище,Повторюсь я працював на Зед14 і незнайшов чим він кращий за мій берінжер ,а от активний Ален (серія ПА ,точніше не скажу,не памятаю) Мені вже більше сподобався,Ален  Хіт дуже достойна фірма,тільки не зед  серія ІМХО

Впринципі, якщо розібратися, то внутрішня розрядність шин - то так фіолетово... Головне вхідна і вихідна... Саме вони впливають головним чином на звук...

Впринципі, якщо розібратися, то внутрішня розрядність шин - то так фіолетово... Головне вхідна і вихідна... Саме вони впливають головним чином на звук...

Не зовсім вірно. Розрядність внутрішньої шини критична для самого мікшування та обробок в цифрі. Чим більше каналів міситься, тим більша повинна бути розрядність.

Для понимания ценности внутренней разрядности может полезен такой пример. Представьте себе, что обработка сигнала в цифровом виде сейчас заключается не в микшировании, а в фильтрации. Фильтр НЧ требует для преобразования вычисления рядов Фуре. Есть необходимость выполнить операцию умножения, то при малой разрядности (исхдоной входной) бдут накапливаться еще ошибки, подобные ошибкам квантования (и-за округления) 

Погоджуюся, додаткові похибки при округленні нікому не потрібні, але я мав наувазі, що як би то правильно висловитися - кількість розрядів внутрішніх шин процесора (24 чи 48) не настільки критично, як кількість розрядів оцифровки на входах та виходах (8-16 або 16-24, в дорогих і крутих пультах вже стоять 32 біта)... 

Да.

Бачу тема-актуальна.Дякую за відгуки,пояснення,багато що розуміється,але це теорія,а хочеться -практики роботи вживу і студійну роботу.

Мої підсумки:    плюси-велика функціональність,2 процесори ефектів,параметрика,можливість запам'ятовування сцен(для мене це важливо ,бо працюю вдекількох залах),звучання -не ямаховське і не китайське беренджировське,габарити,кількість каналів.

мінуси- непривичність після аналогових(керування еквалайзером),тільки 2 входи на канонах(але є в продажі перехідники з джека на канон),малий дисплей(компенсується габаритами апарата),

Як на мене -цей апарат в такій ціновій категорії найвдаліше рішення для малобюджетної,так і вищої акустики.Ще скажу -я задоволений!

Віталій, бачите, ви попрацювали і вже маєте враження... 

А от скажу від себе, учора працював на такому - в колєги спеціально позичив. Скажу так: по звучанню нічим не краще і нічим не гірше від мого старенького Меккі. Але скільки я наматюкався поки я його нарулив... І то ревер мені глючив до самого закінчення халтури... То забагато, то взагалі нема... Даєш більше - починає гудіти... Частотка виставлена і до неї ніхто більше не ліз... А от процесор порядком крові попив. Моя ІМХА - я би його не брав собі... Для мене краще аналог.

Працюю на  ROLAND VM3100 Pro майже рік. Один раз нарулив настройки, зберіг і все.Якщо треба підстроїти під конкретний зал то також все рулиться швидко.Головне один раз розібратися і зрозуміти принцип роботи. Далі все автоматом.   Юрко (DJ VIST) - ви хотіли за 20хв. розібратися з дивайсом якого до цього в очі не бачили і зразу робите висновок. Так не буває. Особисто я на аналог більше не перейду. Майбутнє за цифрою...(Імхо)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти