Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » ROLAND VM3100 Pro відгуки
ROLAND VM3100 Pro відгуки

Я розумію,але  якщо розумієш - то чому але   ...   про "комбайни" я ж теж згадав   Falcon-a  чи  Peavey FX  і т.д.   -  вони  крім три -чотири в одному  мають ще  й (+++!!!) реальні крутілки .

Ці варіанти з аналогом чи гібридом  більш  виграшні для лабуха в порівнянні з  ROLAND VM3100

Доречі, я чув багато схвальних відгуків про Фалькон... Хлопаки казали, що крутиш як звичайний пульт і плюс то все зберігаєш, як на цифрі... Ревера непогані, хоча чомусь майже всі користували зовнішні... Я його не слухав особисто - кажу по словах...

Абсолютно не з метою реклами , хоча такий маю

http://multimusic.ru/catalog/brands/lem/falcon.shtml

хоча такий маю

А як він по якості передачі муз матеріалу? з чим з общеизвесных брендів його можна порівняти по характеру звуку?????Бардзо дзєнькую)))

Тема називається - "ROLAND VM3100 Pro відгуки".А не розхвалення других брендів,зрештою і не переконування один одного,чіпляння до слів.Справа в тому,що люди які працюють на даному апараті -хвалять,другі-що не користуються ним ганьблять.Я ж просив,писати про живу  ,студійну роботу  власників,а не торгашів,перекупщиків та тих кому,аби покозиряти,опустити другого,розхвалити свої знання в звуковій техніці.Зрозумійте-Комусь -Півей,комусь Фалкон,комусь беренджер,дінакорд,Роланд.Переконувати нікого не збирався,тож не переконуйте мене(також не перший рік працюю).

Перед тим,як писати коментарі -читайте назву теми. Всім без образ,удачі.

прошу писати...про... його недоліки  ... от і написали

не переконуйте мене  так  написав би конкретно:   "хваліть мій пульт"      ...може би хто і хвалив,

а так виходить - всім хто не погоджується  вхід заборонено

 

bodja lykovskij   тепер про це тільки в іншій темі ...

Ну,я зрозувів одне- Миколі,аби полеміку розводити,вчити когось.Я не для того,створив цю тему,тай не хочу сперечатись,бо тим нічогоне доб'єшся,залишусь при своїй думці просто .Дякую за об'єктивні та кретичні коменти та зауваження.

А мені здається ,що в когось з дописувачів цієї вітки ,завалялось дома пара- тройка цих роландів от він і намагається їх добряче пропіарити щоб потім по "братськи" їх збагрити обивателю,чи не так пане kovalvitaly?.Проте,це ніяким чином не впливає цілу низку переваг цього достойного девайсу,правда я всеодно його ніколи не куплю, колір не подобається

А мені здається ,що в когось з дописувачів цієї вітки ,завалялось дома пара- тройка цих роландів от він і намагається їх добряче пропіарити щоб потім по "братськи" їх збагрити обивателю,чи не так пане kovalvitaly?

Ні ,НЕТАК. Я ще раз пишу ,що я не "барига" і не займаюся піаром(на відміну від деяких дописувачів цієї теми).Коли створював тему,я ще його не мав,для чого піарити?Піарити можуть  хлопці з Кривого рогу,бо вони ним займаються -продажем маю на увазі,але того не роблять.Я писав не тільки тут,але і в другій темі не мною створеній,бо мав деякі незрозумілості в ньому.Мені чогось дуже дивно з наших людей,один від другого хоче показатися розумнішим,для чого???не для рейтингу часом????того самого піару??? Та будьте простішими.....Ми тут щоб допомогти одне одному ,а не наступати на одні й тіж граблі всім.

Щодо кольору мені теж не подобається.(жарт).

Ні ,НЕТАК

Ну тоді прошу вибачити мене (щиро)

А колір дійсно так собі,не жарт)))Радий що ви придбали те що вам до вподоби

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти