Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » ROLAND VM3100 Pro відгуки
ROLAND VM3100 Pro відгуки

-немає проблем,все добре.

Сам юзаю цего пульта уже два роки,я маю на увазі Roland vm3100 pro,також продаю їх,но це не реклама і не піар цего девайсу.Люди які  чули цей пульт беруть його без вагань і не грама не шкодують, я можу дати дуже багато телефонів моїх покупців із різних регіонів України і всі вони задоволені на 100% настройками і роботою цего апарату.... якщо щось не так то будьласка вибачте! да до речі колір на швидкість не впливає!!!!!!!!!

Вчора був на банкеті гостював була там музика  ну і апарат-   пульт роланд,усілок парк cf 2800,і колонки gbl jrx 225- звук повна лажа, протів мого dynacord pm 1000-2 корито.Колись був в мене берінжер і маги непевне краще звучало ніж це ГІ?но!!!

,усілок парк cf 2800,і колонки gbl jrx 225

думаю ппричина лажі саме в цих девайсах які я виділив....

причина ,можливо в цих девайсах,а може в людині яка крутить ручки.

парк cf 2800

Щось незнаходжу такого.

 

По темі - маю в користуванні і 3100, і 3100про. Роботою девайсів задоволений. Скажу що звучить краще соундкрафта мпм та ямахи мг.

Десь на рівні мекі онікс. Ревер трохи кращий ніж в ТС М350.

Щоб не виникало зайвих питань, типу яка в тебе акустика, чи типу на магах все звучить скажу, що працюю тільки в три-ампі з процессорами. Підсилення qsc - оригінал. Акустика є компонентах B&C. Також є в використанні EV ZX серії.

протів мого dynacord pm 1000-2 корито

Я думаю інакше, що до реверів і обробки враховуючи ціну Динакорда і Роланда то за такі гроші якраз Динакорд і є "позолоченим коритом". Нажаль з Роландом така сама інкубаторна справа пішла як із тисячним Динакордом. Купляють, міняють,  і шукають ту  чарівну кнопку яка зробить в Роланді диво звучання. Той хто володів Роландом і не задоволений ним за його ціну...- хлопці а Ви пробували його рулити? Там настройок реверів і мультиефектів "До утра", руками потрібно крутити і розуміти що ти крутиш, а не вмикнути його і боятись його дисплею ))). Роланд у мене мабуть один із перших в Україні, скільки людей мені дзвонило по телефону з жахом "А в мене ревер пропав, а в мене щось вискочило на дисплеї я не знаю що нажать ітд." До чого я веду.... 80% людей які ним володіють- володіють ним на 80 % ))). Нового я нічого не написав, так із любим девайсом, хочете звуку-крутіть...

0215

-Не потрібно бути таким категоричним з  Вашими жорсткими висновками по Роланду. Це по крайній мірі не професійно...Багато людей працює ще на більш нижчому апараті, але кожному своє...  

Я висловив свою думку що до даного апарата, я колись починав з дуже "худих" пультів ,але  в мого останньго берінжера звук був кращий(Я не мав бажання образити власників роландів)

Теперішні Беренджери- гіршого тяжко найти,колись непогано звучали.Якщо рівняти ,то треба на одній голосові пробувати різні девайси.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти