Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » ROLAND VM3100 Pro відгуки
ROLAND VM3100 Pro відгуки

Ну допустимо не за 20 хв, а за цілу ніч, але то не міняє суті... Просто на аналозі - нарулив і працює, треба - підкрутив... А тут я боявся на нього дихати і (може то на конкретному девайсі було) я помітив нерівномірність регулювання - скрутив то скрутилося взагалі, а пробуєш підкрутити, спочатку не крутиться, а потім зразу на максимум... Та і вроді не тупий, з апаратами різними працюю (по роду роботи дуже часто з цифрою). Також моя ІМХА - я за аналог. Та і як показує світова практика - всі круті девайси (апарати - легенди) чомусь аналогові, а не цифра... 

 Вже як так "приперло"  , то для музик ,які не дуже заморочуютя супер якістю апарату - найкраще гібрид  , де всі цифрові вигоди і реальні крутілки.Але це все сумнівні вигоди і  стремління до кишенькового апарату буває абсурдним - є компактні  якісніші  аналоги і універсальні проци, які в сумі по вазі і обєму  рівнозначні цифровому пультєцу . Молоді, здорові   хлопці давайте будем "економити" , таскаючи здоровенні парки ,маги , ескавешки ... і  кишенькові пульти .

Цифровой пульт,возможно, нужен больше в студии (профессиональной или домашней). Тогда будет выигрыш при записи фоногамм "сразу в цифре" и при взаимодействии с Cubase или Sonar. А при "живой" работе, возможно, преимущества и незаметны. Разве что, очень полезным будет "запоминание сцен" (т.е. настроек) в цифрвых пультах, что облегчает работу в разных помещения, сохранив настройки эквалайера и др. этих помещений (при возвращении в него уже ненадо настраивать звучание заново, а установить ранее запомненную "сцену", т.е. набор всех настроек пуьта. В пульте Roland M-16DX кроме этого есть еще встроенный микрфон, при помощи которого по отраженному сигналу от стен помещения настраивется экалайзер.

Колись була ціла епопея розкрутки   роланда 3100  на plus-msk.ru  . Знаю персонально тих , які "купились" - спочатку всім нахвалювали (дійсно обробка там нормальна) , тепер чомусь стараються "розкрутити" його за "задні ноги" і закинути комусь "зі сходу на захід" в продажному відділі .

Зразу хочу  "утішити" нових власників , якщо купили дешево - то все гуд ,не партесь  . Колись і сам з заздрістю  поглядавав на нього( але, що ми тоді могли  бачити і знати в гАпаратурі!? ) - в 2000 році  в Італії він майже дві штуки євро тЄгнув...правда і доллар тоді був дорожчий від євро  .

ЮРКО,Ви не до кінця розібрались з ним.Нічого там складного нема,просто треба зрозуміти принцип роботи віртуальних важелів,щоб зрухати з місця його -треба "збити" точку ,яка була запам'ятована,2й варіант  -просто курсором вибрати відповідний важіль і колесом крутити.На рахунок обробки там є нюанси,але нічого(ще раз кажу) складного,тим паче,кажете що є досвід .Одну ніч працювати на ньому недостатньо-треба сидіти і "тикати" пару ночей не відволікаючись на спів,гру і т.д.Це може не всім довподоби.

Частотку треба настроювати відносно залу,апаратури,своїх вподобань.Як вона могла бути настроєна,якщо Ви взяли в свого колєги на вечір,вона була настроєна на його апарат.Я працюю в дуже поганому для акустики залі,кручу параметрику часто,бо хочеться знайти-ідеальний варіант,але всі аналогові пульти,які у мене були(не найгіршої якості,беренджирів і всього китайського у мене не було) так не звучали.

Він має багато своїх особливостей,просто хто захотів і не лінувався зрозуміти,той працює на ньому і не міняє на аналог.А кому -тяжко або впадло розібратися,той каже що це гірше аналога.Не спорю ,можливо гірше,але тільки не в такій ціновій категорії.

МИКОЛА,а який компактний аналоговий,з двома процесорами обробки,12 ти канальний,з двома ауксами,щоб на негіршому рівні працював і САМЕ ГОЛОВНЕ-такого бюджету пульт можна придбати в даний час?????Некажучи про функцію запам'ятовування 32 сцен.Здоровенні колонки ніхто не тягає,їх ставиться на стаціонар,так само як і пульт,їх тягали колись і возили камазами,фірами,автобусами.А тягають активні топи,суба які можна взяти в руку одному-ПРОГРЕС !!!!!

 

 

 

 Віталій 3100-м  ти ,як видно, задоволений на всі 100% ... навіщо ж  нас переконувати ? щоб потім ми переконували тебе в твоєму правильному виборі

Запрягаєш коні ... і якщо є велике бажання - поміряєш сам в кого "довший" , наприклад ,  в   3100-го  чи в гібридів  Falcon-a  чи  Peavey FX ...

а який компактний аналоговий,з двома процесорами обробки

Рахувати всі вмієте дуже добре ...

1)Спіріт фоліо (100-150$)... вага мізер ,

2)Roland dep-5 чи dep-3 (80-150$) ,  до речі ціна ревера була приблизно рівна   ціні  нового  Roland 3100  ...не знаєш часом чому  ?

3)любий  "дорослий " еквалайзер" (200$)

4)...ну і вистачить...

в сумі 380 - 500 $    на виході  проф. звучання при мінімальній вазі  (біля 10 кг)

це так ...один з десятків мінімальних  доступних варіантів

Коля,тема для того створюється щоб обговорювати,дискутувати,обговорювати плюси і мінуси.Людина читає і робить свої висновки,і якщо цікавить -задає запитання по суті.Я нікого не переконую і не рекламую даний девайс (я не торгаш),коли  створював цю тему,то  тільки думав його купляти.І зрештою  що купляти справа купця чи Falcon,Peavey,Mackie та інші бренди.У мене є колєга ,який каже що краще від пульта BIG(не знаю моделі) йому не треба.Без образ...А смайлики дотепні....

тема для того створюється щоб обговорювати,дискутувати,обговорювати плюси і мінуси

 Віталік так і я за те ж  ...навіть більше -  агітую "невіруючих"  все  тестувати  в порівнянні ... і  "власновушно".

         

Рахувати всі вмієте дуже добре ...

1)Спіріт фоліо (100-150$)... вага мізер ,

2)Roland dep-5 чи dep-3 (80-150$) ,  до речі ціна ревера була приблизно рівна   ціні Roland 3100  ...не знаєш часом чому  ?

3)любий  "дорослий " еквалайзер" (200$)

4)...ну і вистачить...

в сумі 380 - 500 $    на виході  проф. звучання при мінімальній вазі  (біля 10 кг)

це так ...один з десятків мінімальних  доступних варіантів

Я розумію,але В СУМІ.А тут говориться за три -чотири в одному.Я також прихильник всього по окремо,але ж....

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти