Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » ROLAND VM3100 Pro відгуки
ROLAND VM3100 Pro відгуки

Дуже влучно зауважено про пошук чарівної кнопки. Це з лабухами постійно відбувається. "От нема нормального апарату, тому не звучить." Є вже зараз вдосталь і апарату нормального, і інструментів. От тільки щоразу менше біопрокладок. Була пошесть на ексайтери, максимайзери, зараз на компресори, цифрові пульти, завтра ще щось буде "в тренді". "Розруха - вона не в сортирах, вона в головах" ...

Працюю на zxa1+zxa1+sb2a+sb122+roland vm3100 pro близько 3х рокiв-отлично!!!, так би мовити вiдмiнно 5+!

Кому не до вподоби roland vm3100 pro, нехай купить дiнакорд який небуть i балдiе на ньому.

Шановні колєги,скажіть будьласка :1.може хто знає як настроїти компресор в VM 3100 pro.

                                                                   2.підключення по цифрі до компа,для домашньої студії ,що для цього потрібно(звуковий інтерфейс і т.д.)

1) Так як звичайний....

2) плата з інтерфейсом RMDB II (R-BUS), запис вісім дорожок одночасно

Дякую,але я не мав практики роботи з компресором,тому "темний".

А по платі     -по USB  (для ноута)існують плати RMDB II (R-BUS)?

Дякую

 

1)"настройка компрессора", -перша ссилка в Google

2) -ні

То я так розумію,щоби почати щось писати на компі через нього потрібно тільки плату RMDB II (R-BUS)  та кабель.Драйвера потрібні?Яка програма дружить з ним?Audition - може?Чи ще щось треба?Дякую.

kovalvitaly, якщо ви не користувались компресором та не володієте звукозаписом - почніть з інтегрованої звукової карти та софтових компресорів. Інакше - гроші на вітер. Залізо не дасть приросту якості без розуміння процесів.

Дякую.Все одно потрібно  який інтерфейс,чи як?

Мені треба декілька плюсів пописати,інтегрована як з цим справиться?

Пульт в мене є,якщо підключити його до компа,то я думаю саме простіше буде...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти