Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Грати в живу
Грати в живу

За стіл і не думайте лізти,це є свинство

Я б після токого коментарію...культурно послав би такого замовника на х... на донбас... І про яку повагу, гідність чи достоєнство ви говорите??? Та той замовник до вас віднісся гірше як до пса бездомного...і чітко вказав ваше місце.. 

Я його в душі так і послав.  Треба було зібратись та поїхати додому???   Якби він сказав це при комусь постороньому, я б поїхав звідтиля, а так я сприняв його як не адеквата.  Та хай йому грець. Я своє діло зробив на всі 200.

Ми вже це на форумі раз довго обговорювали, немає змісту знову це перемелювати, ще й офтоплячи в невідповідній темі...

 Треба було зібратись та поїхати додому

З вашо допису я зрозумів що цю фразу вам ще при замовленні вашого колоктеву виплюнули...А якщо так ,прямо на весіллі,то навіть незнаю...напевно би зїздив кудись поїв і повернувся би на весілля ....але господарю би всетаки сказав шо справжня свиня він...після того як він розрахуються

Так і було. Добре,що поряд бабушки пиріжки продавали.   А говорити щось, то я нічого й не казав нікому.  Так як я вже говорив, зараз воно вже ввійшло в моду.  На селі все по іншому,  люди напевно інші,  приємні . Але нажаль халтур на селі майже й немає. Тай села вже неті.

Бувало таке що нам офіціант приносив в кінці рахунок.Те що нам вони поставили на стіл і приходилося платити.І куди вже дінишся як хазяїна нема вже.

Бувало таке що нам офіціант приносив в кінці рахунок.Те що нам вони поставили на стіл і приходилося платити.І куди вже дінишся як хазяїна нема вже.

Офіки молодці, віртуозно вас просто тупо розвели на бабки.  І я вам скажу що й правильно зробили. Халтура закінчилась, марш розхідний відлунав - змотуй по-бистрому свою шнурву і вали додому, нічого там розсиджуватися. А якщо все-таки напало те непереборне бажання на останок "з кіньми побалакать пару грам" то завезіть апарат додому і присядьте в найближчому генднелику та й  "общайтесь" хоть до слідуючої халтури, ніхто заважати вам не буде... А взагалі то свою забаву останнім залишає хазяїн з хазяйкою, а не лабухи які потім не знають з ким виниклі питання виясняти...

Прошу вибачення у модерів за офтоп і думаю що всі дописи які не стосуються даної теми слід перенести у відповідну тему...

Для тих хто плаче, що не платять, тому ми не граєм. Товариша однокурсник, їх грає семеро, платять їм 2000$. 

https://www.youtube.com/watch?v=R3sd9R8o6kM

https://www.youtube.com/watch?v=ZdnF9-nBrZI

P.S. Їм платять, а вам ні, бо вони працюють, а ви ні.

З задоволенням переглянув ролики. Класна команда, яка дійсно працює вживу на забаві і вартує тої ціни! Дуже шкода що не всі замовники можуть дозволити собі замовити таке дійство на свою забаву...

Також переглянув з задоволенням. Молодці, справедливо відробляють 2000 долларів!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти