Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Увага! Хто вони? Музиканти?
Увага! Хто вони? Музиканти?

>>Перепрошую,може,за невдале порівняння,ми ж не відмовимось від мобільних телефонів і не будемо бігати дзвонити зі стандартного "з шнурком".

Невдале порівняння. Завжди треба аналізувати плюси та мінуси новітніх технологій.
Для таких випадків у мене припасено інше порівняння: доволі доступними стали гумові надувні панянки. Пане Василю, Ви би скористались такою?

А чого, зручно: не пиляє, не просить коштів на утримання, легко транспортувати, зручно зберігати. Ні? Отож...

Є ще бажання полемізувати?

>>Маю великий стаж лабухівської роботи і не скучаю за ВІА,як дехто.

Якщо Ви все правильно написали, то не бачу протиріччя. Бо "лабухівська робота" і "ВІА" - доволі різні речі.

>>оці хлопці,які залишили клавіші, співають нормально(їх би не взяли в пристойний заклад)

Обидві частини твердження є сумнівними. Особливо "пристойний заклад". В дійсно пристойному закладі подібних людей не пускають на поріг.

Під пристойним мається на увазі заклад з адектватним керівництвом та менеджментом, що дбає про репутацію.

>>І ось тут ми підходимо до головного-голос!

Якщо мова йде про суто вокальні виступи, то можна ще щось говорити. А в пристойних закладах при живій грі команда грає величезну роль. Дивно якось обговорювати очевидні речі. Я так розумію, що Ви вокаліст (без ансамбля) і Ваше прізвище Гришко (як мінімум)?

 

>>Які б не були фанери,людина-музикант повинна залишити про себе найкращі враження.

Людина-музикант повинна у будь якому випадку залишити про себе найкращі враження (якщо мова йде про солістів :) ). А що ж робити без фанер?

І як бути з враженнями, коли замовники сподіваються живої гри, а натомість отримують максимум живих, скажімо так, виконавців а то й виконавця?

Ну ,Ви,п.Ростиславе,даєте!Я працюю в колективі,моє,звичайно,прізвище не Гришко,дякую за гумор!І Ми знову говоримо про "живе і не живе" виконання,я вважаю,що толковий голос переб"є так звані фанери.

З повагою до форумчанина"ну і ви ,блін,"даете!Не потрібно нікому хамити,підтримую всіх,хто написав Удачі і здоров"я!

Не вважаю, що можна надавати пріорітет якійсь із складових виконання. Все повинно бути прекрасним: вокал, інструментальний супровід, зовнішній вигляд, поведінка.
 

Ви праві,я за вокал,зовніший вигляд.

Шкода!Деяких форумчан забирали в "Динамо"Киїів.Їм удачі!Це я про себе...Перепрошую Удачі всім!

>>Шкода!Деяких форумчан забирали в "Динамо"Киїів.Їм удачі!Це я про себе...

А що це за оркестр?

Перепошую,не туди заїхав...
 

Інструмент  шкода :-( !!!

Ви,я дивлюсь,"профі",чому ходите по замінах,критикуєте людей.Ну і поставили хлопці клавіші,мають фанери,так і працюють.

 


P. S.Перепрошую,може,я різковато висловився,хлопці працюють під фанери,але дійсно виникнуть проблеми,коли хтось попросить підіграти якусь пісню.Але якщо хлопці не володіють інструментом взагалі(що я собі не уявляю),то вони не могли б працювати в пристойному кафе.Покладіть руку на серце-Вам хочеться виставити геть конкурентів,але кидати в нет ці фото,не пасує...

 

Шановний пане Василь!

1.На рахунок "профі" - це тут ні до чого. Поломані клавіші відрізнити і не профі може. За десять років роботи, я ще ЖОДНОГО разу не використала мінуса з беком.НІКОЛИ! І взагалі не більше 20 мінусів використувує весь наш колектив. Якщо мають самі фанери, а клавіш не мають , то їм напевне на маблевий комбінат потрібно...

2. На заміну ми прийшли , так як це була умова замовників , щоб грали саме ми,(  за два місяці наперед ще замовили)

3.Поясніть, як виставивши просто фотки клавіш в інтернет можна позбутися конкурентів -це що магічний ритуал якийсь?
 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти