Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Увага! Хто вони? Музиканти?
Увага! Хто вони? Музиканти?

Супровід то фанера, але ж пальці то вживу бігають:) Як сказали б картьожнікі, з такими руками і не при ділі:)

KORGI3: щоб робити зауваження на кшалт "хто..., звідки..."

Пане Гарвас знати заочно не означає знати в реальності. Цих людей як "музикантів" ми знаємо. Де "грають" також знаєм... В лісі...

На рахунок мене: KORGI3. Бажаєте знати більше зверніться до Станіславських лабухів.

 

З повагою KORGI3 

 

 

Мій телефон 0502437357

=Перепрошую,якось оцінюю музиканта вмінням заграти "Чардаш Монті=

Ну нє ну шо є профі то є профі ,ви мені вочи на світ то відкрили ,дєкую,а я то десіть років піряд лабаючи ту мильодию на танці 7:40 наївно думав шо то її євреї спеціяльно під танец з хустинков придумали ,

>>а я то десіть років піряд лабаючи ту мильодию

Ну то всьо, ви профі, пробу тра поставити":)

=Ну то всьо, ви профі, пробу тра поставити":)=

Шо провда?:)))дєкую,"вот оно признание"!!!!!!:))))але панове давайте до мене на ти а то я себе щось  через чур поважно почуваю:))))

KORGI3

Я от не зрозуміла причини, чому Ви вирішили на мене наїхати, захищаючи таких "музикантів". А якщо Ви нас знаєте, то мені прємно.Якщо Ви ще знаєте як ми граємо, то розумієте чому в мене таке враження від інструмента.Мені б дуже хотілося, щоб і Ви зняли маску. От тоді то можемо говорити.

Віра, може то його йоніка?

Ага,моя.

Ті люди де ви грали заміну напевно і незнають,шо через них такий гвалт.

Смайлика небуде.

>>Ага,моя.

Смайлик мав би бути ще в кінці?

Я теж так подумала

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти