Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Увага! Хто вони? Музиканти?
Увага! Хто вони? Музиканти?

Я розумію,що я написав.Доступніше-чому Ви, "сидячи"на нашому сайті,починаєте нас научати,як треба грати?Тепер,зрозуміло?Частка"не" пишеться з дієсловами окремо,крім слів,які без "не" не вживаються.

Ще  навести приклади?Я просто мовчу,коли форумчани ,рвучись,кажуть про свої досягнення..

Недавно випадково побачив передачу"Гроші"Давайте купимо(нашому депутату) Героя України(всього-навсього 5млн.У.О..Давайте будемо збиратись...

Василь, а "НАС", це кого? Якщо Ви делеговані висловити чиюсь спільну думку, то уточнюйте і деталізуйте, будьте добрі. А щодо закиду про научання, то знову ж таки - ТУТ я цього не роблю. Знову ж і повчати нікого не збираюсь. Висловлюю свою суб'єктивну думку, без претензій на єдино-вірність.

п.Ігор .Я думаю краще не звертати уваги на таких "музикантів" Не раз переконувався - говори їм ,доказуй а вони все рівно на своєму.Є така приказка- рибак рибака бачить здалека.Так само і в них- Включайлик включайлика зрозуміє з пів слова.А музикантів вони ніколи не зрозуміють тому що вони не є ними.Їм головне побільше звуку і диму і класно за клавішою тріпатись.Аж поки їх якийсь вуйко не тріпне на весіллі за їхнє "професійне включання"

  п.Ігоре Гарвас!Приємно бачити на форумі  інтелектуальну людину,з великою повагою до Вас.п.Василь.

Ігорко, ніхто нікого не збирається дуже й переконувати.  Нікого в "нашу віру" ніхто не перетягує))). Але потрібно називати речі своїми іменами. На мою скромну думку - не є виконання під мінусову фонограму вимогою часу, як стверджує наш колега в пості 23.01.11, о 10:22. Це шлях в нікуди! Це моє переконання. Я неодноразово писав, що довго так тривати не може, завжди буде вимагатись щось нове, покращене. Наразі маємо заміну двох MD-дек двома ноутами. От і весь "прогрес". А тема авторського права може стати на порядку денному дуже різко і боляче. Поставлять категорично вимогу його дотримування при наданні чергового траншу нашому уряду, то і "трусануть" всіх нас тоді неподитячому. Індустрія шоубізнесі теж має один з наріжних каменів - дотримання авторських прав. Зараз вона поступово формується і ще питання чи вигідно буде "вкидати" в безкоштовне користування фонограми, які щодень дорожчають. Нікого вже невлаштовують фонограми "намішані" в секвенсорі одного синтезатора. Вимога часу - це продукт створений в студіях за десятки, якщо не сотні кілобаксів. Та і сучасну молодь, з допуском до інформаційного простору не задуриш. Можна задурати лише себе. Я до цих змін  готуюся щодня, беручи до рук музінструменти, та проводячи на навколомузичних форумах час. А ВИ, панове?

А я сьогодні за порадою Василя послухав Зінчука (http://www.youtube.com/watch?v=QSAc1fMfF6g) і вивчив Токкато. Поки на синтезаторі, надибаю гітару - почну вчити на гітарі. Надибаю трубу, згадаю як на ній грати, спробую на трубі:)

Юрку, так там теж під фанєру!!!))) А ось тут ні: http://www.youtube.com/watch?v=Dl45LSztQ60&playnext=1&list=PLFDC26DB4039DB766  )))

То є ,Юра,заткнеш всіх за пояс,коли все осилиш!Удачі,тобі друже!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти