Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Увага! Хто вони? Музиканти?
Увага! Хто вони? Музиканти?

п.Богдане,без образ!Там п.Ігор Гарвас висловив свою думку про те,хто "неграка" і халтури беруть випадкові люди в музиці,то нема слів.В мене всі знайомі музиканти,ну мають фанери,але можу підійти"А ну мені заграй (що бажаю)".Проблем нема.Перепрошую,якось оцінюю музиканта вмінням заграти "Чардаш Монті",от тоді знімаю шляпу...

>>асус від коржика

Мався на увазі Oasys ?

Як на мене, трохи засерйозно всі до теми поставились. Не думаю, що  VIRA створюючи тему ставила собі якісь глобальні світоглядні задачі. Побачила прикол, поділилась з нами, ну й ми посміялись. Моя думка - такий стан інструменту це трошки неповага до слухача. Зрозуміло, що треба якусь бутафорію, щоб прикрити ноут, але ж не так-сяк. На цю тему пригадую два випадки:

Перший. В барі на дні народженні був гостем. Музикант один з клавою і збоку дека. Клава навіть в розетку не увімкнена. Під час застілля пісаджують його до гостей біля мене і кажуть: "це Юра, він теж музикант". Треба було бачити його ліцо:):):). Я йому потім кажу тихенько, шо в мене також була ямаха пср-78 і я знаю де в ній "сєтьовий" шнур:) Але про то знав тільки я і він - солідарність. Потім протсо старався не повертати голову в його сторону, щоб йому не було дискомфортно тримати руки на клаві :)

Другий. В глухий районний центр (!) приїхав досить відомий молодий музикант з ноутбуком, скрпкою і солісткою без всяких клавіш. А так забавив гостей, що ніхто й не питав де його ямаха. Причому Чардаш Монті він вміє.

П.С. Пішов вчити Чардаш Монті :)
 

Згоден,Юра,з тобою."Чардаш Монті"-це чудова техніка,вміння володіти інструментом.Може,десь побачиш-гітарист Віктор Зінчук.Питань немає...

З боку п.VIRA це паскудно і некоретно.Прийшли на заміну і ******* в інтернеті.

І хто ви така і де граєте,хочем послухати живу музику.

 

Те, що її взяли на заміну не є заслуга цих музикантів і вона нічим їм не зобов'язана. Крім цього вона не вказувала їх імена і адреси. Паскудно і некоректно опускати професію музиканта таки відношенням.

Щодо послухати живу музику Віри - пітримую.

KORGI3: щоб робити зауваження на кшалт "хто..., звідки...", то потрібно для початку повніше заповнити свій профіль. Це не є обов'язковим, але раз хочете такої відвертості, то для початку подайте які відомості про себе в своєму профілі. По-друге - питання не в конкретному гурті, а в явищі як такому. Юрко вірно зауважив що невказувався заклад.  По-третє подібне прохання висвітлити своє відношення до цього питання могла б людина яка і незаймається музикою. Якщо хто обговорює гру футбольної команди на якому навколофутбольному форумі, то що йому мають казати:"... а хто, то такий?  Ану покажи як сам граєш у футбол!". Звичайно ні. А от у музикантів, чи у тих хто себе до них причисляє, відразу - "а ти як вмієш?". Чому така нетерпимість? Музика, взагалі-то, річ досить суб'єктивна штука. Тут більше на відчуттях, а не на яких чітко опреділених стандартах. P.S. Авторка топіка для мене авторитет в питанні відношення до роботи. Знаю її заочно кілька років.

п.Ігоре Гарвас!Тема зайшла далеко.Не побоюсь з Вами полемізувати,якого "такого" Ви  на всьому форумі, у Вас виникає бажання научати нас-вперед за "Українськими плюсами"!

Василь, Ви хоч читали що написали?  Висловлюєтесь якими доволі незрозумілими мовними зворотами. Формулюйте зрозуміліше і доступніше свою думку, будь ласка.

Я теж щось недопоняв:)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти