Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Увага! Хто вони? Музиканти?
Увага! Хто вони? Музиканти?

А васВІРА яб запросив на весілля навіть якби ви грати і співати і навіть розмовляти невміли,щей би переплатив:)))))

 

Дякую! Дякувати Богові, я не тільки говорити, а й співати вмію , та й на маршах з мене користь є.А слово ПЕРЕПЛАТИВ  мені сподобалося

Нехотілось би нікого поучати, але треба розрізняти різні речі. Є музика для слухання вживу - концерт, публічні виступи в клубах/ресторанах/барах, супровід весіль\бенкетів. А є музика для трансляції по радіо і ТБ. Це дві різних речі. Так є в цілому цивілізованому світі. Подивіться на YouTube-і. Подеколи і з лажою, але під акомпонемент музикантів, а не фонограми співають у цілому світі. Скажу більше, якщо почнуться прециденти вимагання матеріального відшкодування за використання фонограм (а це логічний крок по захисту авторських прав), то "караокєрство" щезне дуже швидко. Це не є чимось фантастичним. Це реальність. Ви думаєте чому в світі ніхто не клеїть дурника під фонограми? Скажу доступніше - спів за винагороду (за гроші  - на весіллі, в барі і взагалі) під чужі фонограми (якщо бути відвертим, то так є в 99% випадках) є порушенням авторських прав. І я ще дивуюся чому собі на цьому ніхто незробить принаймі PR, якщо вже невідсудить які матеріальні відшкодування. Так що звертаюся до користувача на нік Василь - коли до Вас прийдуть з претензією на заробляння грошей використовуючи чужу інтелектуальну власність (а інтернет-фонограми ними і є), то, повірте, аргументи на кшалт "ми незнали", "ми вже небудемо" зазвичай у таких випадках неспрацьовують. І присудять сплатити виконавцю (чи ...ці?))) Вєрка Сєрдючка, чи, скажімо Поплавському,  е-нну суму в гривневому еквіваленті. І це вірно і так давно пора вже робити . Я  не про В.С.чи якого іншого виконавця, а про "косіння капусти" на чужих фонограмах. І буде так як в рекламі: "... під чужу фанєру? То ми йдемо до вас!!!"))))).

О!Дорога,п. VIRA! Я ж не знав,що власниця кафе,як Ви кажете,не розрізняє скрипку і сопілку.Тепер зрозуміло,що в неї ті музиканти-"клоуни".Готовий вибачитись перед такою чарівною панянкою,як Ви!Щиро побажати Вам і Вашому колективу побільше корпоративів,весіль та інших забав! З повагою-Василь.

а відносно живої музики скажу так,щоб повернути на ринок живе виконання ми музики (музиками я рахую тих хто дійсно може щось заграти)повинні проводити серед людей розяснювальну роботу що таке "жива музика" і що таке професійна гра на ноутбуці ,тоді думаю коли люди будуть чітко розділяти ці два поняття ніхто незахоче платити за обман , принаймні ті самі гроші що за живе виконання і явище караоке відійде в минуле (за наявності альтернативи звичайно)

доречі коли людина платить гроші,думаючи що вона платить за живу музику а не за караоке,це вже шахрайство (стаття),думаю на заході такий  "музика"мусив би заплатити чималий штраф,а може навіть би посидів трішки в виховних цілях,якщо його обман був би викритий:)))

Богдане, "лікнеп" проводити без потреби. Різницю в живому виконанні і під фонограму зауважить будь-хто. Та і заграти будь-який хіт можна хоч на другий день. Для любителів "караокєрства" потроху настають все гірші часи. Нових пісень ніхто нехоче щось дуже зливати в нет, бо щораз більше коштує запис. Та і розкрутка виконавців в такий спосіб малоефективна, бо їх вже стільки,  що  й недуже вже розбереш, хто які пісні співає. Щораз модніші стають клубні рімейки пісень - це спеціальні денсові версії, під які співаки в клубах "косять капусту". Багато їх є в "вільному використанні"? І небуде, а от під них якраз і добре публіка танцює. Та і велика кількість пісень є для слухання, що за характером, що за аранжуванням, що за хронометражем, а не зовсім до танцю. В кого є які відмінні думки? Висловлюйтесь, панове!

=різницю в живому виконанні і під фонограму зауважить будь-хто=

тут трошки незгіден,воно   то звичайно так фанеру видно,особливо коли лабух одною рукою крутить шось на пульті а в другій тримає закуску і при тому неможе попасти в приспів з жіночими беками (бачив на свої очі) ,але всеж ще багато людей не докінця розуміє що то таке фанера,було в мене таке що я людям години зодві пояснював що то таке і всі все ніби розуміли,розуміли що музика насправді не грає а включає запис і всеодно немогли мені повірити що ті всі йоніки і гітари то все просто мебель люди вірили що всеодно музика робить ще щось таке чого вони немоглиб зробити (про спів тут не йдеться)і ті всі йоніки і гітари для чогось тай потрібні ,і зустрічав я таких людей досить немало (при чому люди виглядали цілком адекватно)

=Та і заграти будь-який хіт можна хоч на другий день=

о тут підтримую:))))якщо є професіоналізм і відповідна техніка може вийти не гірше від оригіналу а подекуди навіть краще ,правда два дня мені б особисто нехватило а от тиждень два посидіти вечорами з інструментом  поміркувати над  облабкою і думаю булоб нестидно показатись на люди ну то таке я ще росту:))))

Скільки вже користуюсь цим, на мою думку, дуже гарним і важливим сайтом, кожен раз натикаюсь на форумі про "БОЛЮЧЕ " питання Хто музика, а хто ноутбуковець. І навіть така тема, як ця, знову заводить у глухий кут. Давайте вже нарешті закриємо цю тему, як хтось з користувачів сказав - з часом ноутбуковці відсіються, залишаться музики. Всім удачі!

Вітаю всіх форумчан!Ну чому закривати тему?Володію інструментами,колєга нормальний клавішник,чому я не можу поставити фанеру?Не хочу,щоб про мене склалося враження,що я безпорадна людина,коли скажуть щось підіграти.Ноутбуківець для мене(який не знає,що таке ля мінор)взагалі-нуль.Просто таких не бачив,може,Ви бачили.То це інша тема...Виникає питання(без образ!),чому Ви є на сайті,який називається в підтемі "Українські мінусовки",Вам би на якісь "Українські плюсовки".

пане Василь ніхто не ставить під сумнів вашу здатність добре грати,просто яб сказав що фонограми то явище яке глибоко вкорінилось в наше музичне співтовариство? нажаль ми всі зараc від них залежні як відомо люба залежність то є недобре,а перший крок до лікування залежності то визнати що ти залежний а потів в колі таких же залежних людей шукати шляхи вирішення проблеми (як в товаристві анонімних алкоголіків :)))  а чому я проти такою залежності та тому що вважаю що фонограми вбивають в музикантах натхнення ,бажання творити і розвиватись знаю купу таких прикладів,може мої слова трохи високопарні але воно так і є ,така моя думка ви звісно можете із мною непогоджуватись.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти