Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Пропозиції щодо правил, категорій та особливостей наступного конкурсу вокалістів.
Пропозиції щодо правил, категорій та особливостей наступного конкурсу вокалістів.

Гм... там друга половина україномовна... Я її залишив - бо не знав як вчинити... таких випадків багато, коли береться "фірма", куплети перекладаються на українську а приспів оригінальний. Тому й залишив. Чи як ви думаєте з цього приводу?

Співачкою була виставлена і повністю українська версія, але пізніше знята. Думаю що причина прозаїчна: за українську було менше голосів. Мушу сказати що немаю нічого особисто проти Каріни. Навпаки, дуже вона мені подобається як співачка, але в правилах написано однозначно про мову. Для мене це принципово і не в мові справа, а в дотриманні правил. На голосування було виставлено дві роботи одного виконавця - це порушення. Цього разу  конкурсанти дотримуються правил більше, ніж минулого разу і подібні прецеденти можуть зіпсувати таку добру і потрібну справу. Це моя думка. Можна з нею погоджуватись, а можна і ні. На цьому життя не закінчується. Хочу щоб конкурсанти зрозуміли просту річ - конкурс постійно діючий. Не вийшло досягнути успіху цього разу, вийде наступного. Щось суттєве довести можна постійною участю і цікавими роботами. А так один раз взяти яке місце виконавши популярну пісню на чужій фонограмі це не досягнення. Знаю учасників що вже готуються до наступних турів. І це професійно.

Хотів би прояснити нюанс стосовно Каріни. По-перше, інша пісня у виконанні Каріни була виставлена не Каріною - її виставляв інший користувач. Технічно виставити свою пісню на конкурс в одній категорії просто неможливо.Про цей нюанс а написав Каріні і вона з’ясувала ситуацію з людиною, котра виставила на конкурс її пісню. Стосовно молдавсько-українського виконання – беру повністю вину на себе – не на 100 % чітко прописав правила, винен, каюсь, буду виправлятися.  Тому й питаю постійно поради та підказки у вас.

Конкурс вийшов трошки партизанський, так як у деяких конкурсантів ні фото ні прізвища .  І що на далі з цим робити,  можливо присвоювати конкурсантам номерки і нехай залишаються всі невідомими,  чи все-таки нехай знає народ своїх героїв ?

Мабуть до наступного конкурсу будуть допускатися тільки користувачі з повністю заповненим профілем та з фото. Пропишу в правилах.

Може бути вказаний і сценічний псевдонім, але індентифікація виконавця повиння бути чітка і регламентована.

2. На конкурс приймаються роботи, де вказаний виконавець і назва пісні, а також обов`язково вказувати авторів твору. В іншому випадку вони будуть видалятися.

Як на мене і цього  достатньо, але певно  для  особливих треба  добавити щоб  писали  прізвище та їм'я.  В даному випадку   цим користеється Узбек,   який спеціально не хоче розкрити своє справжнє обличча,  пропоную  якщо він виграє так само "Узбек"  написати у дипломі.

Підтримую   Гарваса, правила є для того щоб їх виконували.

А я так і напишу в дипломі. Бо що я ще можу написати?

Стосовно фінального гала-концерту фіналістів усіх конкурсів у Львові в кінці року, чи зможуть приїхати фіналісти? На який час призначати таку зустріч? В якому форматі ви б хотіли її бачити? Пишіть, бо хочеться зробити справжнє свято для всіх нас.

Думаю що вимога вказувати авторів пісні доречна і не потрібно йти на які уступки. Зауваження Георгія слушне.

До завершення весняного конкурсу вокалістів залишилося вже не так багато часу, аж 9 днів. Цікаво, які несподіванки нас чекають?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти