Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Пропозиції щодо правил, категорій та особливостей наступного конкурсу вокалістів.
Пропозиції щодо правил, категорій та особливостей наступного конкурсу вокалістів.

 Подібне пишеться в приват.

Перепрешую!

Вітаю всіх форумчан з новим конкурсом. Як показав перший тиждень конкурсу, тотального переспівування пісень під фонограми із розділу МІНУСОВКИ, не відбулося і це тішить.  Що до конкурсу, то те що він відбувається це - прекрасно. Як кажуть в народі , прекрасна можливість СЕБЕ ПОКАЗАТИ І НА ДРУГИХ ПОДИВИТИСЯ,  хоча крилаті вислови, що до конкурсу,  можна і продовжити - "Маєм те що маєм"  , і те що в мистецтві як і в спорті головне не рекорди, а "массовость"., Та це не зменшує важливості цього прекрасного починання,  не даючи поводу розслаблятися як тим КОМУ БОГ ДАВ, та й ТИМ КОМУ НЕ ДОТАВ, даючи малими порціями по мірі працелюбства.

       Напевно стало очевидним і те ,що проводити окремий конкурс "Авторської пісні" , про що згадувалося вище немає необхідності.  Також, як на мене, то  конкурс аранжувальників вже фактично проводиться   /подивіться в розділ МІНУСОВКИ/    є ТОП тиждень,  ТОП завантажень,  і якщо скажімо на пісню "Циганочка"  є 10 різних мінусовок, в кого більше завантажень той і молодець

Дуже приємно почути у новому конкурсі форумчан(а не тільки гостей),які не тільки вміють спілкуватися,але сміливо ідуть в "бій"!Великої удачі Вам!!!

Пане Василь, ви від когось переховуєтесь? чи так просто фото не виставляєте?))

п.Романе (я не в розшуку!),Що буде,хай так буде,може ,чимсь образив-то1000 вибачень!

п. Василь! Та це був жарт стосовно того що ви досы своэ фото на сайт не завантажили. Вибачте, якщо жарт був невдалим.

Все чудово!
 

Питання до Романа:

Я розмістив на конкурс дві роботи у двох різних номінаціях. Виконують різні виконавці. Чи не суперечить це умовам конкурсу? Дякую.

З повагою,

Володимир Матвійчук.

І ще одне питання до пана Романа. Я розмістив у номінації сольного вокалу роботу у виконанні своєї дружини(жіночий вокал). Чи можу я у цій самій номінації розмістити своє виконіння іншої пісні на свій логін(чоловічий вокал). Дякую. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти