Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Пропозиції щодо правил, категорій та особливостей наступного конкурсу вокалістів.
Пропозиції щодо правил, категорій та особливостей наступного конкурсу вокалістів.

Пане Вікторе, так для того і є форум, щоб висловлювати свої думки, і ніхто на ньому не має намірів когось ображати чи ображатися. З вашою думкою цілком згідний, але то вже правила іншого конкурсу.

Дуже приємно що при спілкуванні на форумі головною ознакою є толерантність!
 

На те ми і Українці, щоб шанувати один одного.

Вітаю Всіх!!!

 

Радий знову обмінюватися думками з шанувальниками Української музики.

Хочу висловити свою велику підтримку пану Роману за його добротну роботу та побажати йому подальших успіхів та значного натхнення у всіх його починаннях!!!

Тішить мене і те, що кілька моїх пропозицій таки увійшли до правил нового Конкурсу.

 

Пане Романе у п.8 правил опечатка - брати, а також два третіх номери у категоріях.

З рештою пунктів переважно згоден, хоча, на мою думку, все ж таки варто було б додати ще категорію "Авторська пісня", про що і писали попередні дописувачі.

Крім цього, також у правилах варта уточнити за скількох виконавців у кожній категорії може голосувати один користувач. Якщо необмежено, як це було у Тестовому Конкурсі, то так і вказати. А я залишаюсь при своїй думці, що один користувач має подати не більше одного голосу за конкурсанта у кожній з категорій!

 

Приємно на форумі спілкуватися з добрими людьми!

 

Пане Романе, будьте впевнені у своїх починаннях, вони правильні та обов’язково будуть підтримані користувачами сайту!!!

Усього Вам найкращого!!!

Дякую за підказку з помилками - помилки ніби виправив. Коли думка летить швидше за букви - таке буває. Стосовно голосування, так в цьому конкурсі залишається принцим попереднього, тобто користувач може проголосувати у одній категорії за кількох виконавців. Так визначилися користувачі і мені самому було важко визначитись за кого віддати свій голос. Конкурс авторської пісні планується в літньому сезоні. Ми вчимося, тому одразу всім догодити важко. )))

ХВР, у Вас у десятому рядку опечатка:

"Крім цього, також у правилах варта уточнити за скількох виконавців"  - :)))

Панове, знову це формулювання "Авторська пісня". Що це? Так і ніхто не пояснив. Якщо пісенний конкурс, то все зрозуміло - виставляється на суд громадськості пісня. І перемагає пісня, а не виконавець, композитор, чи поет. А то я розумію, що в варіанті конкурсу "Авторська пісня" повинен виконувати автор. Чи як?

На мою думку, якщо конкурс вокалістів. то в першу чергу потрібно оцінювати виконавську майстерність (вокал, подачу, манеру) учасника. Тому краще не відходити від теми. Бо тоді потрібно робити окремий конкурс.

Вітання форумчанам!п.Роман правильно написав"брати участь",бо вираз "приймати участь" не є вірним щодо норм української мови.Підтримую п.Романа Співака,який вказав про те,що непогано б було,якби конкурсант представив різнохарактерні твори.Одна річ естрадна,інша-народна.А якщо тільки по одному,то прийдеться визначати по переможцю в кожній номінації.Чи,може,воно так і буде і я не зрозумів шановне товариство?

Вітання до п.Романа Метельського!Напишіть,будь ласка,на головній сторінці щодо "Конкурсу вокалістів"-"Взяти участь",а не "Прийняти участь"..Українська мова передбачає нормований вислів "Взяти участь".Дієслово "приймати" буде слушне там,де воно має значення "одержувати,перебирати".

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти