Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Пропозиції щодо правил, категорій та особливостей наступного конкурсу вокалістів.
Пропозиції щодо правил, категорій та особливостей наступного конкурсу вокалістів.

Достатньо однієї пісні. Конкурс не раз на рік!

В такому разі правила викладені п.Романом суперові. Питання до п.Романа, скільки разів на рік плануєте проводити конкурс?

P.S. Закликаю усіх користувачів рекламувати конкурс на інших форумах та сайтах.

Ну попередньо думав щоб проводити конкурс не частіше 4 разів на рік. Хіба будуть інші побажання.

Браво!!!! З першими весняними струмками розпочинається конкурс, в який вільються нові імена. Що до кількості робіт, то на мою думку краще нехай вони переростуть в якість згідно вимог та пропозицій. Хочеться, щоб все найкраще було зібране в одному заключному  кокурсі наприклад "Пісня чи композиція сайту ( року )" Згідно жанровості та кількості вам, як організаторам питання ставити конкретно. Всі хто прийматиме участь бути коректними, що поліпшить сторінку і аналіз робіт. Ще може створити якийсь фонд підримки,  для преміювання переможців. А потім запропонувати спільну зустріч....... ой понесло, вибачаюсь, мабуть комусь стане смішно. А все ж приємно!!!!

Олесандре, вас не понесло - ви телепат!)))))

Романе, дякую, Просто все життя повязане з роботою де треба щось пропонувати. Як говорить мій товариш : візьми розкажи, покажи, а потім сам зроби так буде швидше.  Дійсно терміни конкурсів реальні - один раз в квартал. А за фінпідпримку конкретно рахунок чи адресу, я перший буду в списку і завжди за, бо все, що має право на життя повинно підпитуватись. Думаю, що буде приємно зустрітись в якомусь місті, наприклад в старинному Львові на алеї біля знаменитого оперного. Я знаю, що там завжди в обідню перерву людно, або наприклад в місті переможця конкурсу . Нехай це буде маленькою перспективою.

Хочу вірити що фінал цьогорічних конкурсів відбудеться у Львові. Принаймі зі свого боку буду робити все від мене залежне. Дуже вдячний за підтримку. Вона для мене надзвичайно важлива.

Вдячний і Вам Романе за спілкування. Будемо спільно творити добро, адже тільки той хто трудиться і цього бажає на це заслуговує. Залишаюся постійним відвідувачем форуму і активним дописувачем.

Шановне товариство, я також готовий такий конкурс підтримати матеріально, а про морально, то я вже з вами. Давно хочеться в нашій Рідній неньці Україні справжній конкурс Української пісні. Дай Боже його розкрутити на всю Україну! Зі свого боку буду допомпгати чим зможу. 

З повагою Роман Співак.

Ну раз серйозних зауважень немає - анонсую конкурс на голоній сторінці.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти