Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Пропозиції щодо правил, категорій та особливостей наступного конкурсу вокалістів.
Пропозиції щодо правил, категорій та особливостей наступного конкурсу вокалістів.

Доброго вечора всім форумчанам. Вибачаюсь, що на деякий час випав з теми. Трапилось так, що втратив саму дорогу людину - мою любу маму в переддень 8 березня.

Світла їй память. Сьогодні 9 днів і я дозволив включити КОМП.

Приємно, що багато нових імен бачу на конкурсі, але дивує, що активність чомусь зменшилась.

Завтра останній день. Ну що ж,  успіхів всім. 

Хай нашу неньку славлять ваші співи,

Хай линуть барви ніжних голосів,

Хай всі почують і всі знають,

Що ми, народ співучий з прадідів-батьків.

Експромт - просто всім від душі.

Пане Романе, дякую за реквізити. Обовязково зроблю внесок. З повагою до всіх Олександр.
 

В правилах конкурсу написано, що пісня має бути одна від учасника, яка не повторювалась у вище доданих. А я дивлюсь, там по 5 пісень однакових є. Це так треба?))))))

А в розділі "Багатоголосся" прикро, що звичайна пісня з бек-вокалом вже рахується за багатоголосся.((((((Дуже прикро!

Ростислав Гребіняк: <<

3. Кожен користувач для участі в конкурсі може подати тільки одну композицію в кожній категорії. 

Якщо є порушення, то слід конкретизувати.

п.Романе!Ви маєте право організовувати конкурс,як Ви вважаєте за потрібне,чи не буде розмежування щодо сольного вокалу на жіночий і чоловічий?

Ігор Гарвас: <<

8. Одна пісня у виконанні одного учасника, може брати участь у конкурсі тільки один раз.

У категорії "Сольний спів", щонайменше три пісні виконуються декількома учасниками. (Наприклад: "Минає день...", "Море зайвих слів" тощо.

Вітаю, Ростиславе!

Був у вашому профілю і бачив фото - хорошу справу робите, так тримати!
Стосовно кількох пісень від одного виконавця - то не видаляю зараз, бо програміст розбирається як таке можливо.
Щиро вдячний за підтримку.

Роман Метельський: <<

Дякую, пане Романе!=)))))

А в мене питання таке: чому грубо свідомо порушені правила конкурсу? В номінації сольного вокалу пісня іноземною мовою? Подвійні стандарти?

Може десь пропустив - яка саме пісня?

http://www.minus.lviv.ua/contest/detail/318/ 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти