Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Пропозиції щодо правил, категорій та особливостей наступного конкурсу вокалістів.
Пропозиції щодо правил, категорій та особливостей наступного конкурсу вокалістів.

Є прохання (побажання) всім конкурсантам виставити своє фото.Звичайно,Ви маєте право і не виставляти(так як і я-розбишака без фото спілкуюсь з людьми,щодо мене-це виняток,хай надалі буду інкогніто),але це-конкурс.Хочеться Вас бачити!

Такі спец-агенти, як Василь, своє справжнє обличчя не показують.

Дякую п.Романе за гумор! 007-і не менше(спецагент!)

Прошу уточнення на тему фото: потрібні фото виконавців конкурсних пісень чи достатньо аватару того, хто приймає участь в конкурсі? 

Прошу фото (я ж не маю права вимагати!) виконавців конкурсних пісень.Хочеться бачити людей(я не вимагаю і на то прав ніяких не маю!),але приємно  б ,як кажуть,ближче познайомитись з конкурсантом.
 

Сьогоднішній конкурс є аматорським чи професійним? Для прикладу-Катерина Охріменко-є лауреатом всіляких конкурсів.Давайте запросимо Ані Лорак і віддамо їй 1 місце.Перепрошую за сарказм,але...

Василю, а де грань між професійним виконавцем і любителем? Як на мене, то професіонал відрізняється від любителя тільки тим, що перший отримує за роботу гроші. І хто буде проводити цю грань?

Мені закидали - "він переміг у конкурсі, тому що в нього ж студія, він давно вже цим займається, в нього професійні бек-вокалісти". Так що мені - не збирати гроші на залізо, не вчитись, писати абияк, щоб бути "на рівні", як усі учасники?

Я вважаю - якщо Ані Лорак зацікавить конкурс на сайті minus.lviv.ua і вона подасть заявку на участь в конкурсі, то розглядати її на рівні з усіма. Це ж очевидно - хто заспіває краще, той і переміг.

Ви маєте рацію! Перепошую,зопалу  сказав!Розумію Вас,дійсно записали в студіїї,а не просто так...Пробачте за некоректність!
 

В слові "перепрошую",блін,пропустив букву "Р"-це можна редагувати?

п.Романе! Пришліть кожному учаснику в конкурсі "Дитятчий вокал",якийсь диплом,вони стараються-це ж дітвора.Хай всі  займають перші місця! На Вас надіюсь ,п.Романе,буде дітям  так приємно!Ні однієї людин и-не залишити без уваги.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти